freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، محمدحسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس درباره برخی انتقادات نسبت به اینکه بیمه ها خدمات دندانپزشکی به نوجوانان زیر 14 سال و مادران باردار را پوشش نمی دهند، اظهار کرد: واقعیت آن است که بیمه سلامت حدود 8 هزار میلیارد تومان به مراکز درمانی بدهی دارند و قادر نیستند خدمات جدیدی را تحت پوشش قرار دهند.

وی افزود: با توجه به بدهی های سنگین بیمه ها به مراکز درمانی، دیگر رمقی برای پوشش خدمات دندان پزشکی باقی نمی ماند به همین جهت است که خدمات دندان پزشکی از حمایت های بیمه ای بی نصیب مانده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: امروزه معضل اصلی حوزه سلامت، بدهی های بیمه ها است که ادامه چنین روندی مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد. در این شرایط نمی توان امید داشت که حتی بیمه ها در سال 96 نیز تعهدات پوشش دهی برای خدمت دندان پزشکی را عملیاتی کنند.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: حوزه دندان پزشکی جزو نیازمندی های جامعه است اما با توجه به هزینه های بالای آن نتوانستیم خدمات خوبی را در این عرصه ارائه دهیم. حال امیدواریم با تقویت بیمه ها بتوانیم گام های اثربخشی در این بخش برداریم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۶:۱۰:۲۷ دیده شده : ۵۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۳
  • تعداد حاضران : ۱۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها