freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۲۱۰۲۳

۲۱۹  بازدید

مشتریان فروشگاه IKEA در نروژ که برای یافتن الهام برای خانه هایشان می روند، اما آنچه واقعا پیدا می کنند یکی از کمپین های آگاهی رسانی قدرتمند است که بر شرایط زندگی وحشتناک پناهندگان سوری تاکید دارد.

برترین ها: مشتریان فروشگاه IKEA در نروژ که برای یافتن الهام برای خانه هایشان می روند، اما آنچه واقعا پیدا می کنند یکی از کمپین های آگاهی رسانی قدرتمند است که بر شرایط زندگی وحشتناک پناهندگان سوری تاکید دارد. این فروشگاه با همکاری صلیب سرخ نروژ و آژانس تبلیغاتی پل، مدلی از درون خانه های سوری را در فروشگاه راه انداخته است.

این خانه درواقع کپی یک خانه در مشق است که به زنی به نام رعنا و خانواده نه نفره او تعلق دارد. این اینستالیشن «25 مترمربع از سوریه» نام دارد. رعنا به تیم صلیب سرخ گفت: «وقتی ما برای پیدا کردن امنیت مجبور شدیم به این منطقه فرار کنیم، پول کافی برای اجاره جای بهتر نداشتم. ما هیچ پولی برای خرید تشک، پتو یا لباس برای بچه هایمان نداشتیم.» این خانه پوسترهای IKEA هم دارد اما این بار به جای اینکه محصولات را برای بازدیدکنندگان توصیف کند داستان های مردم سوری که با کمبود نیازهای روزانه اساسی مثل غذا، آب و دارو دست و پنجه نرم می کنند مشاهده می شود.

خانه سوری داخل فروشگاه بازدیدکنندگان را شگفت زده می کند 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۱۵:۱۷ دیده شده : ۴۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۰
  • تعداد حاضران : ۱۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها