freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مدتی است انتظار می‌رود سامسونگ از تلویزیونی رونمایی کند که مانند یک طومار می‌توان آن را لوله کرد. حال این غول کره‌ای اقدام به ثبت پتنت جدیدی کرده که در آن مشخصات تلویزیونی با نمایشگر قابل‌انعطاف وجود دارد. سامسونگ این پتنت را در هر دو کشور آمریکا و کره جنوبی ثبت کرده که نشان از اهمیت این محصول دارد و احتمال تولید انبوه آن را بالاتر می‌برد.

هنوز مشخص نیست که محصول نهایی چطور در زندگی روزمره کاربران نقش ایفا خواهد کرد؛ اما تحلیلگران انتظار دارند که با عرضه چنین محصولی استفاده از تلویزیون خانگی ساده‌تر شود به‌نحوی‌ که کاربران بتوانند زمانی که از تلویزیون استفاده نمی‌کنند آن را لوله کرده تا فضای خانه اشغال نشود.

داشتن چنین ویژگی می‌تواند برای کاربران زیادی مفید باشد؛ مخصوصا اگر فضای کافی در منزل خود برای نصب دائم یک تلویزیون با ابعاد بزرگ نداشته باشند. سامسونگ گفته است:

نمایشگرهای قابل‌انعطاف می‌توانند در محصولات مختلفی مانند تلویزیون‌، مانیتور، دستگاه‌های بازی‌های ویدیویی، دستگاه‌های مالتی‌مدیا و محصولات دیگر استفاده شوند. نمایشگرهای به‌کاررفته در این محصولات نیز می‌تواند ال‌سی‌دی، ال‌ای‌دی یا اولِد باشد.

با وجود اینکه ساخت تلویزیونی که بتوان آن را لوله کرد می‌تواند قدم بعدی در پیشرفت تلویزیون‌های خانگی باشد، اما احتمال عرضه نشدن آن را نیز باید در نظر گرفت؛ زیرا سامسونگ تاکنون پتنت‌های زیادی ثبت کرده است اما تنها تعداد اندکی از این پتنت‌ها به تولید انبوه رسیده‌اند.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۵:۱۱ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۴۸
  • تعداد حاضران : ۲۱۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها