freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


محمد رجایی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با برخی سوءاستفاده‌های مالی در کشور گفت: مسئله اساسی در این رابطه نظارت است، بیشتر اختلاس‌ها در بانک‌ها یا جاهایی که پول در اختیار یک عده‌ای است، صورت می‌گیرد، متاسفانه شاید در گزینش مسئولین مربوطه دقت کافی نیست و نظارت بر فعالیت‌های آنان صورت نمی‌گیرد.

وی با بیان اینکه مسئله سیاست‌بازی وجناح‌بازی به مبارزه با مفاسد اقتصادی ضربه می‌زند، اظهار کرد: وقتی دولت‌ها سرکار می‌آیند، خود و طرفداران‌شان سعی می‌کنند کارهایشان را تایید و کارهای دولت‌ها وجناح‌های دیگر را محکوم کنند، این باعث می‌شود نقاط ضعف خود را نبینند، وقتی جناح‌بازی قوی باشد به همه‌ی انتقادها وایرادها با سوءظن نگریسته می‌شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم با اشاره به اینکه انتقاد از روی دلسوزی است، افزود: وقتی کسی انتقاد می‌کند بیشتر می‌گویند می‌خواهد کارشکنی کند یا می‌خواهد چوب لای چرخ دولت بگذارد، این مسائل باعث می‌شود که با مفاسد اقتصادی برخورد جدی صورت نگیرد. 

رجایی با تاکید بر اینکه برخی تعصب‌های جناحی باعث شده مبارزه با مفاسد اقتصادی ناکام بماند، افزود: مسئولین محترم قضایی نیز زمانی فسادی را اعلام می‌کنند باید به طور جد پیگیری کنند و بعد نتیجه پیگیری را به  اطلاع مردم برسانند تا بدبینی ایجاد نشود، ولی اگر مفاسد اعلام شود و نتیجه به اطلاع مردم نرسد اعتماد آنان کاهش پیدا می‌کند.

وی تاکید کرد: نتیجه پیگیری باید محکم‌تر و قوی‌تر از اعلام اصل فساد ابلاغ شود تا مردم امیدوار شوند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰:۱۲ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۱۳
  • تعداد حاضران : ۱۵۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها