freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مدتی ست گوگل اپلیکیشن Photos را برای پلتفرم iOS نیز عرضه کرده است و اکنون سعی دارد این اپلیکیشن خارق العاده را در iOS بهبود دهد. گوگل این اپلیکیشن را در پلتفرم iOS بروزرسانی کرده تا قابلیت های جدیدی را به کاربران ارایه دهد.

نسخه 2.0 گوگل Photos عرضه شد و اکنون کاربران قادر هستند تصاویر زنده خود را ادیت کنند و آنها را به کلیپ های ویدیویی و یا فایل های گیف تبدیل کنند. بنابراین گوگل Photos اکنون اجازه می دهد فایل های گیف و کلیپ های ویدیویی با سایر پلتفرم ها به اشتراک گذاشته شوند تا برای افرادی که از آیفون استفاده نمی کنند هم قابل دسترس باشند.

گوگل در ابتدا قابلیت ادیت تصاویر زنده را در اوایل تابستان امسال به کاربران معرفی کرد که این قابلیت به همراه اپلیکیشن بی نظیر Motion Stills ارایه می شد. این اپلیکیشن می توانست گالری شما را برای پیدا کردن تصاویر زنده جستجو کند و آنها را به نحوی ادیت کند که به فایل های گیف و یا فیلم هایی با کمترین لرزش تبدیل شوند. این قابلیت بسیار جالب بود و ارزش بالایی داشت. اما اگر قابلیت به اشتراک گذاری این فایل ها با سایر پلتفرم ها وجود نداشت و قادر نبودید آنها را در جایی مثل اینستاگرام با دیگران به اشتراک بگذارید، دلیل تهیه کلیپ های کوتاهی که ضمیمه تصاویرتان می شد چه بود؟

این قابلت هم اکنون در گوگل Photos نسخه 2.0 جای گرفته است. علاوه بر این، نسخه 2.0 به کاربران اجازه می دهد که کلیپ های ویدیویی خود را در یوتیوب نیز به اشتراک بگذارید. برای ادیت دقیق تر تصاویر، نیازمند دانلود اپلیکیشن Motion Still هستید اما با این وجود، بروزرسانی جدید Photos مورد استقبال کاربران این سرویس تصویری در iOS خواهد بود.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۵:۱۹ دیده شده : ۸۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها