freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


علیزاده طباطبایی با حضور در غرفه ایسنا در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات،  در خصوص پرونده محمدعلی طاهری، اظهار کرد:  بعد از اینکه حکم اعدام ایشان با اتهام افساد فی‌الارض نقض شد  سه اتهام جدید برای ایشان مطرح شد؛ یکی ارتداد، یکی سب‌النبی و دیگری اجتماع و تبانی که برای هر سه مورد قرار منع تعقیب صادر شد و این قرار قطعی شد.

وی در خصوص آخرین وضعیت پرونده عیسی سحرخیز خاطرنشان کرد: پرونده ایشان در شعبه اول دادگاه کیفری استان است ولی هنوز تعیین وقت نشده. منتظریم تا وقت رسیدگی آن تعیین شود.

این وکیل دادگستری در خصوص شکایت فاطمه راکعی از حسین شریعتمداری نیز  گفت: این شکایت در دادسرای فرهنگ ورسانه موجود است و آنجا می‌ماند تا مشمول مرور زمان شود زیرا شکایت‌های ما از روزنامه‌های کیهان، روزنامه جوان و خبرگزاری فارس معمولا در دادسرای فرهنگ و رسانه می‌ماند تا مشمول مرور زمان شود.

علیزاده طباطبایی با تاکید بر اینکه اخیرا برای هیچ کدام از دخترهای آیت الله هاشمی رفسنجانی احضاریه‌ای صادر نشده است ، تصریح کرد: در مورد آخرین وضعیت پرونده مهدی هاشمی نیز اعاده دادرسی به شعبه اول دیوان عدالت اداری فرستاده شده و منتظر اعاده دادرسی هستیم.

وی در خصوص لایحه جامع وکالت ضمن تاکید بر اینکه جمع کثیری از حقوقدان‌ها در مجلس حضور دارند و امیدوار هستیم که این لایحه سرنوشت خوبی داشته باشد، گفت: استقلال جامعه وکالت باید حفظ شود و علاوه بر آن اجباری شدن وکالت نیز باید مورد توجه قرار گیرد. اصل 35 قانون اساسی داشتن وکیل را حق همه افراد می‌داند.

این وکیل دادگستری افزود: از 15 میلیون پرونده‌ای که در سال در دادگستری رسیدگی می‌شود کمتر از یک درصد با وجود وکیل مورد رسیدگی قرار می‌گیرد. در لایحه جامع وکالت قرار بر این است که حضور وکیل اجباری شود و این بزرگ‌ترین پیامد لایحه جامع وکالت خواهد بود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰:۶ دیده شده : ۴۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها