freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


دوست خوب کانوني؛ سلام!

آزمون 21 آبان را سپري کرديم و تقريباً به نيمه‌ي نيم‌سال اول از سال تحصيلي 96-95 رسيده‌ايم. آزمون امروز که در بخش دروس سال چهارم داراي بودجه‌بندي «پوششي» بود (يعني در کنار مباحث جديد، مباحث قبلي را نيز به‌طور کامل دوره مي‌نمود)، اين امکان را براي شما فراهم آورد تا تمام آن‌چه که از مباحث سال چهارم تا آبان‌ماه آموخته‌ بوديد، دوره و جمع‌بندي نماييد. بنابراين نتيجه‌‌اي که در اين آزمون کسب نموده‌ايد، مي‌تواند سنگ محک بسيار خوبي باشد تا با آن، ميزان تسلط خود را بر دروس سال چهارم به‌خوبي ارزيابي نموده و بر مبناي اين ارزيابي، برنامه‌ي مطالعاتي خود را سامان دهيد.

با دوره و جمع‌بندي مطالب آموخته شده از دروس سال ‌چهارم در آزمون امروز؛ آزمون بعدي (5 آذر) فرصت خوب و مغتنمي است تا مباحث مطالعه شده از دروس پايه در آزمون‌هاي گذشته را دوره نماييد. به همين منظور، در آزمون 5 آذر، در بخش دروس سال چهارم تنها پيشروي جديد وجود خواهد داشت و از مباحث قبلي سؤالي مطرح نخواهد شد تا بتوانيد در فرصتي کافي به دوره و جمع‌بندي مباحث دروس پايه بپردازيد. اين يادآوري از آن رو بود تا دريابيد که برنامه‌ي آزمون‌هاي کانون از منطق «تعادل» پيروي مي‌کند و در اين برنامه، به دروس سال چهارم و دروس پايه به يک ميزان بها داده مي‌شود. به بيان ديگر، اگر آزمون امروز شامل دوره‌ي دروس سال چهارم از ابتداي کتاب درسي بود، در آزمون آتي، دروس پايه را از ابتدا مرور خواهيد نمود تا تعادل مطلوب رعايت شده باشد.

چند يادآوري مهم درباره‌ي آزمون بعدي (5 آذر):

از آزمون 5 آذر، زوج‌درس جامعه‌شناسي (1) و (2) جايگزين زوج‌درس منطق و فلسفه‌ي سال سوم خواهد شد؛ به اين معنا که مطالعه‌ي درس جامعه‌شناسي را از آزمون 5 آذر آغاز مي‌نماييد و در مقابل، درس‌هاي منطق يا فلسفه‌ي سال سوم را که مطالعه‌ي آن‌ها را در آزمون 22 آبان به پايان رسانده‌ايد، به‌طور موقت کنار خواهيد گذاشت و در آزمون بعدي از اين دروس سؤالي مطرح نخواهد شد.

در روزهاي پاياني فرصت باقي مانده تا آزمون بعدي، آزمون غيرحضوري منبع مطالعاتي خوبي براي دوره و جمع‌بندي آموخته‌هاي شماست، از آن غافل نشويد!

حجم برنامه‌ي دروس پايه براي آزمون 5 آذر نسبتاً زياد است؛ به‌ويژه در درس‌هايي نظير تاريخ ادبيات، تاريخ ايران و جهان و جغرافيا؛ لذا توصيه‌ي ما آن است که در مطالعه‌ي اين دروس به بودجه‌بندي کنکور سراسري توجه ويژه‌اي داشته باشيد و مطالعه را از درس‌هاي مهم و پرتکرار در کنکورهاي گذشته آغاز نماييد و در صورتي که فرصت باقي بود به مطالعه‌ي درس‌هاي کم‌اهميت و اصطلاحاً «متروک» بپردازيد.

در آزمون 21 آبان چه گذشت؟

الف) وضعيت سيستم‌ ده‌دهي (چند از ده):

خانه‌هاي زرد به اين معني است كه سطح دشواري سؤال‌ها يك واحد از سطح دشواري ميانگين سؤال‌هاي كنكورهاي سه سال اخير دشوارتر بوده و رنگ قرمز به معني دو واحد دشوارتر است. از سوي ديگر رنگ سبز به معني يك واحد آسان‌تر و رنگ آبي به معني دو واحد آسان‌تر مي‌باشد. خانه‌هاي سفيد رنگ نيز انطباق آزمون با معيار كنكور را نشان مي‌دهند.

ارزیابی و تحلیل آزمون 21 آبان سال چهارم انسانی

ارزیابی و تحلیل آزمون 21 آبان سال چهارم انسانی

ارزیابی و تحلیل آزمون 21 آبان سال چهارم انسانی

دانش آموزان گرامی

به کانال تلگرام تخصصی گروه انسانی بپيونديد:

پاسخ سؤال‌هاي درسي خود را مشاهده نماييد.

از جديترين اخبار كانون و كنكور با خبر شويد.

از كتاب‌هاي جديد و به روز رساني شده‌ي كانون مطلع شويد.

ارزيابي و تحليل هر آزمون را در همان روز مشاهده نماييد.

از مشاوره‌‌هاي آموزشي و تحصيلي استفاده كنيد.

خلاصه درس‌هاي مربوط به هر آزمون را دريافت نمائيد.

و ..................

دانش‌آموزان گرامي مي‌توانيد با ورود به صفحه مقطع گروه چهارم انساني در سايت كانون سؤال‌هاي درسي خود را به تفكيك از مسؤلين هر درس بپرسيد.

هم‌چنين مي‌توانيد دام آموزشي سؤال‌هاي آزمون 21 آبان را در سايت كانون بنوسيد و جايزه بگيريد.‌ (به انتخاب خود، كتاب كانون جايزه بگيريد.)

يک توصيه‌ي مهم! «آزمون غيرحضوري»، آزمون متناظر بعدي در سال گذشته‌ مي‌باشد كه پس از پايان هر آزمون به شما ارائه مي‌گردد و به‌عنوان يک منبع مطالعاتي خوب و مفيد براي موفقيت در آزمون بعدي (5 آذر) مي‌تواند مورد استفاده‌ي شما دوستان خوب کانوني قرار گيرد.

دوستان خوب! اگر در خصوص گزارش‌هايي که بعد از هر آزمون در سايت کانون مشاهده مي‌کنيد، پيشنهاد يا انتقادي داريد يا مايل هستيد در خصوص موارد ديگري نيز به شما اطلاع‌رساني شود، بسيار خرسند و مسرور خواهيم شد از طريق شماره‌ تلفن 66962400 – 021 / داخلي 193 (واحد توليد آزمون چهارم انساني) شنونده‌ي صداي گرم شما باشيم

با آرزوي موفقيت

سارا شريفي (مدير توليد آزمون‌هاي سال چهارم انساني)

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۰:۱۴ دیده شده : ۷۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۲
  • تعداد حاضران : ۲۴۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها