freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


با ادامه پیشروی ارتش سوریه در حلب، گروه های تروریستی باقی مانده در روند فروپاشی قرار گرفته اند.

خبرنگار شبکه تلویزیونی العالم با اعلام این مطلب گفت درگیری های شدیدی در ضاحیه الاسد جریان دارد و ارتش سوریه بیش از یک ساعت است که مواضع گروههای مسلح را گلوله باران می کند. یگانهای پیاده نظام از چندین محور در حال پیشروی هستند.

در همین حال گروههای تروریستی به شکستهای خود اعتراف می کنند. محسینی، فرمانده گروهک تروریستی جیش الفتح پیامی داده که این پیام نشانگر فروپاشی گروههای مسلح است. محیسنی از گروههای مسلح تروریست خواسته است یکپارچه شوند تا متلاشی نشوند. پس از کنترل ارتش سوریه بر منطقه 1070، در میان گروههای مسلح حالتی از فروپاشی به وجود آمده است.

نبردها در ضاحیه الاسد از دیشب آغاز شده است و ادامه دارد. توپخانه های ارتش در دو محور منیان و ضاحیه الاسد در حال گلوله باران مواضع تروریستها هستند. هواپیماها صبح امروز به کاروانهای تروریستها که از خان العسل و راشدین به سمت ضاحیه در حرکت بودند حمله کردند. تا چند ساعت دیگر منطقه منیان به کنترل ارتش سوریه در خواهد آمد که در آن صورت منطقه ضاحیه الاسد نیز در حکم منطقه سقوط کرده محسوب می شود. البته زمان مشخصی نمی توان برای آزادسازی منیان تعیین کرد. تروریستها به عقب نشینی نیروهای خود از این مناطق اذعان کرده‌اند، شدیدترین درگیریها در منطقه منیان است. 

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۰:۲۰ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۵۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها