freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1371902/9  زمان: 19:41  1395/08/21  بازدید: 21,566

سرمربی پرتغالی تیم ملی در بازی دوستانه با پاپوآ گینه نو ترجیح داد از بازیکن جدیدی در پست هافبک دفاعی بازی بگیرد.

 به گزارش "ورزش سه"، علی کریمی بعد از مدت ها نیمکت نشینی در باشگاه دیناموزاگرب به اردوی تیم ملی برای بازی با سوریه دعوت شد و در بازی دوستانه برابر پاپوآ گینه نو 60 دقیقه در ترکیب بازی کرد و در کنار کمال کامیابی نیا زوج هافبک دفاعی تیم ملی را تشکیل داد. در این بازی سعید عزت اللهی به دلیل حضور در تمرینات روستوف روسیه حضور نداشت؛ بنابراین کی روش ترجیح داد بازیکنان جدیدی در پست هافبک دفاعی تیمش امتحان کند.

 


کی روش در طول فعالیتش در فوتبال ایران بارها نشان داده است که از نظر او بازیکنانی که در خارج از ایران بازی می کنند برای قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی ارجحیت دارند و شاید به همین دلیل هم باشد که علی کریمی در بازی دوستانه روز گذشته جلوتر از امید ابراهیمی به میدان رفت.

 


با توجه به محرومیت احسان حاج صفی و خط خوردن آندو تیموریان از لیست تیم ملی، علی کریمی در کنار امید ابراهیمی و کمال کامیابی نیا برای قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی به عنوان زوج سعید عزت  اللهی در پست هافبک دفاعی تلاش می کنند. اگر علی کریمی در بازی با سوریه بازی کند، زوج هافبک دفاعی تیم ملی بازیکنانی می شوند که شاغل در فوتبال اروپا هستند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۰:۲۰ دیده شده : ۵۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۲
  • تعداد حاضران : ۱۴۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها