freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نخست وزیر روسیه پیشبینی کرد با وجود پیروزی ترامپ، تحریم های آمریکا علیه کشورش ادامه یابد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، دمیتری مدودف -- نخست وزیر روسیه -- روز جمعه اعلام کرد: این کشور پیش بینی می کند تحریم های کشورهای غربی علیه روسیه برسر اوکراین، با وجود پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا همچنان برقرار بماند.

مدودف در کنفرانس خبری گفت: «موضع ما در خصوص تحریم ها، تغییری نکرده است.»

وی افزود: «بدون توجه به نتایج انتخابات در هر کشور جهان، از جمله کشوری به اهمیت آمریکا، مفروضات ما همچنان بدون تغییر باقی مانده است.»

پیروزی پیش بینی نشده ترامپ در برابر هیلاری کلینتون رقیب دموکرات وی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در روز سه شنبه، باعث شد بسیاری گمانه زنی کنند که تحریم های اعمال شده علیه روسیه در آینده کاهش پیدا خواهد کرد، زیرا ترامپ ظاهرا از روابطی دوستانه با کرملین برخوردار است.

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه نیز روز چهارشنبه اعلام کرد این کشور آمادگی دارد تا در پی انتخاب ترامپ به ریاست جمهوری آمریکا، سهم خود برای از سرگیری کامل روابط با واشینگتن  را به انجام رساند.

یک مقام ارشد دیپلماتیک نیز در این باره اعلام کرد: دولت روسیه با اعضای تیم سیاسی ترامپ در مدت زمان کارزارهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در تماس بوده است.

انتهای پیام/ 

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۵:۱۴ دیده شده : ۴۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۳
  • تعداد حاضران : ۱۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها