freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1371945/30  زمان: 01:06  1395/08/22  بازدید: 1,533

تیم ملی آلمان در دیدار از مرحله مقدماتی جام جهانی 2018، مقابل سن مارینو با نتیجه 8-0 به پیروزی رسید.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان یواخیم لوو که در سه دیدار قبلی شان هم به پیروزی رسیده بودند، در دیدار امشب نیز کار سختی نداشتند و توانستند به یک پیروزی راحت دست پیدا کنند.

ژرمن ها بازی را طوفانی آغاز کردند و تنها 10 دقیقه از بازی سپری شده بود که دو بار دروازه حریف را باز کردند.

 

ابتدا در دقیقه 7، روی همکاری هوملس و گوندوگان، خدیرا صاحب موقعیت شد و بعد از پشت سر گذاشتن دروازه بان حریف، دروازه را باز کرد.

 

 

 

دو دقیقه بعد، پس از اینکه دروازه بان سن مارینو، ضربه ماریو گومز را دفع کرد، سرژ گنابری از فرصت استفاده کرد و ضربه برگشتی را تبدیل به گل کرد.

 

بعد از این گل تا اندازه ای از شدت حملات آلمانی ها کاسته شد اما آنها در دقیقه 32، توانستند به گل سوم برسند. دفع ناقص دروازه بان میزبان روی یک ارسال، باعث شد تا توپ به گوتزه برسد و او هم یوناس هکتور را صاحب موقعیت کرد.

 

ضربه دقیق مدافع چپ آلمان، حساب کار را 3-0 کرد. تیم میهمان می توانست در دقایق پایانی نیمه اول باز هم به گل برسد اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و نیمه اول با همان سه گل به پایان رسید.

 

نیمه دوم هم با حملات آلمان آغاز شد و بعد از اینکه آنها چند موقعیت خوب را از دست دادند، در دقیقه 58 به گل چهارم رسیدند. پاس خوب کیمیچ در موقعیتی مناسب به گنابری رسید و او هم گل دوم خود و گل پنجم تیمش را به ثمر رساند.

 

 

 

 

بعد از اینکه گوندوگان در دقیقه 61 یک موقعیت خوب را از دست داد، یوناس هکتور در دقیقه 65، گل پنجم تیمش را به ثمر رساند. این بار هم روی حرکت خوب گوتزه بود که هکتور صاحب موقعیت شد و با یک ضربه نوک پا، دروازه حریف را باز کرد.

 

اما این هم پایان کار نبود و آلمانی ها به حملات شان ادامه دادند و در دقیقه 76، گنابری توانستند هت تریکش در این دیدار را تکمیل کند. این بار نوبت توماس مولر بود که در نقش گلساز ظاهر شود و روی پاس او، گنابری با یک والی تماشایی، اختلاف را به 6 گل افزایش داد.

 

چند دقیقه بعد، روی اشتباه استفانلی روی دفع یک ارسال، آلمان به گل هفتم رسید و در دقیقه 85، کوین فولند، حساب کار را 8-0 کرد. باز هم توماس مولر بود که پاس گل را فراهم کرد و فولند هم با ضربه ای مطمئن، آخرین گل بازی را به ثمر رساند.

 

در دقایق پایانی باز هم آلمان موقعیت گلزنی داشت اما نتوانست از آن استفاده کند و بازی با نتیجه 8-0 به پایان رسید.

 

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۵:۱۱ دیده شده : ۵۴بار نویسنده : admin

پیروزی پرگل آلمان پیروزی پرگل فولاد پیروزی پرگل رئال مادرید پیروزی پرگل لهستان پیروزی های پرگل استقلال برد آلمان مقابل برزیل بازتاب برد آلمان مقابل برزیل ترکیب آلمان مقابل برزیل ترکیب احتمالی آلمان مقابل برزیل ترکیب تیم آلمان مقابل برزیل ترکیب برزیل در مقابل المان ترکیب آلمان مقابل پرتغال ترکیب احتمالی آلمان مقابل پرتغال ترکیب تیم آلمان مقابل پرتغال ترکیب تیم ملی المان مقابل پرتغال برد آلمان مقابل آرژانتین برد آلمان در مقابل آرژانتین ترکیب آلمان مقابل آمریکا گلهای المان مقابل برزیل گل های آلمان مقابل برزیل ترکیب المان مقابل فرانسه ترکیب تیم آلمان مقابل فرانسه ترکیب آلمان مقابل الجزایر کریمی مقابل المان علی کریمی مقابل المان دریبل علی کریمی مقابل المان کلیپ علی کریمی مقابل المان علی کریمی در مقابل المان حرکات تکنیکی علی کریمی مقابل المان سن مارینو سن مارینو کجاست سن مارینو اقامت دایم میدهد سن مارینو ویکی پدیا سن مارینو فوتبال سن مارینو مهاجرت سن مارینو ویکی سن مارینو ایتالیا اقامت سن مارینو جمهوری سن مارینو تیم ملی سن مارینو فوتبال اقامت در سن مارینو پیروزی پرگل آلمان مقابل سن مارینو

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۹
  • تعداد حاضران : ۲۴۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها