freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نیروهای ارتش عراق وارد محلۀ قادسیۀ در موصل شدند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پرس تی وی، نیروهای دولتی عراق در ادامه پیشروی‌های خود باهدف بازپس‌گیری شهر راهبردی موصل از تروریست‌های تکفیری داعش تا عمق بیشتری از مناطق شرق این شهر نفوذ کرده‌اند.

سرتیپ حیدر فاضل، فرمانده نیروهای ویژه عراق، گفت: نیروهای عراقی روز جمعه (21 آبان 95) وارد محلۀ قادسیه (حدود 400 کیلومتری شمال بغداد) شده‌اند. 

این فرمانده عراقی افزود: به دلیل وجود تله‌های انفجاری و خودروهای بمب‌گذاری‌شده، نیروهای عراقی روند پیشروی با کندی صورت می‌گیرد.

پیش‌تر منابع نظامی که خواستند نامشان فاش نشود از آغاز عملیات نیروهای مبارزه با تروریسم عراق  در شرق موصل خبر داده بودند. درگیری‌های سنگین همچنان ادامه دارد و صدای تیراندازی در خیابان‌ها شنیده می‌شود.

گزارش‌هایی نیز درباره پیشروی نیروهای ارتش عراق به سمت منطقه کرکولی منتشرشده است.

یک افسر ارتش عراق گفت: سربازان عراقی اکنون کنترل 90 درصد از محله انتصار را در اختیار دارند اما به دلیل باریک بودن خیابان‌ها تردد تانک‌ها دشوار است و روند کندی را طی می‌کند.

در همین حال، دفتر کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل امروز جمعه اعلام کرد: تروریست‌های داعش در روزهای اخیر ده‌ها غیرنظامی را در موصل اعدام کرده‌اند.

این نهاد سازمان ملل در بیانیه‌ای افزود: تروریست‌های داعش 40 غیرنظامی را در تاریخ 8 آبان 95 به اتهام «خیانت و همکاری» با نیروها امینتی عراق به ضرب گلوله کشته‌اند.

عملیات آزادسازی موصل، مرکز استان نینوا، نیز از تاریخ 26 مهر با فرمان حیدر العبادی، نخست‌وزیر عراق، آغاز شد و ده‌ها هزار نفر از نیروهای ارتش و پلیس عراق با همراهی نیروهای بسیج مردمی و پیشمرگه‎های کُرد، از محورهای مختلف به سمت پایتخت خودخواندۀ گروه تروریستی داعش در عراق، پیشروی کردند.

نیروهای عراقی در هفته‌های اخیر موفق شده‌اند ده‌ها روستا و منطقه را در حومۀ موصل از اشغال تروریست‌ها آزاد کنند.

انتهای پیام/ 

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۲۵:۲۳ دیده شده : ۶۲بار نویسنده : admin

ورود نیروهای ترکیه به سوریه ورود نیروهای ترکیه به خاک سوریه ورود نیروهای ترکیه به عراق ورود نیروهای داعش به ایران ورود نیروهای عربستان به سوریه ورود نیروهای ایرانی به عراق ورود نیروهای ایران به عراق ورود نیروهای نظامی ایران به عراق ورود نیروهای ایرانی به کردستان عراق ورود نیروی نظامی ایران به عراق ورود نیروهای آمریکایی به عراق ورود نیروهای شوروی به افغانستان ورود نیروهای ایران به پاکستان ارتش عراق ارتش عراق و داعش ارتش عراق درمقابل داعش ارتش عراق در زمان صدام ارتش عراق در زمان صدام حسین ارتش عراق داعش ارتش عراق و شام ارتش عراق اپارات ارتش عراق با داعش ارتش عراق در موصل درگیری ارتش عراق و داعش اخبار ارتش عراق و داعش جنگ ارتش عراق و داعش فیلم درگیری ارتش عراق و داعش ارتش عراق ضد داعش ارتش عراق و گروه داعش پیشروی ارتش عراق در مقابل داعش پیروزیهای ارتش عراق در مقابل داعش ارتش عراق دربرابر داعش ارتش عراق جنگ با داعش حمله ارتش عراق به داعش درگیری ارتش عراق با داعش نبرد ارتش عراق با داعش ارتش اسلامی عراق و شام عملیات ارتش عراق اپارات درگیری ارتش عراق اپارات جنگ ارتش عراق با داعش مبارزه ارتش عراق با داعش درگيري ارتش عراق با داعش برخورد ارتش عراق با داعش فیلم درگیری ارتش عراق با داعش تصاویر درگیری ارتش عراق با داعش درگیری های ارتش عراق با داعش پیشروی ارتش عراق در موصل ارتش عراق و موصل حمله ارتش عراق به داعش در موصل عملیات ارتش عراق در موصل درگیری ارتش عراق در موصل ارتش عراق موصل محله به انگلیسی ترجمه محله به انگلیسی معنی محله به انگلیسی سرای محله به انگلیسی محله به زبان انگلیسی مرکز محله به انگلیسی معنی کلمه محله به انگلیسی حس تعلق به محله هویت بخشی به محله هویت بخشی به محلات مسکونی هویت بخشی به محلات هویت بخشی به محلات جدید دیگر نمیام به محله احساس تعلق به محله دلبستگی به محله ورود نیروهای ارتش عراق به محله قادسیه موصل

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۷۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها