freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۱۹۹۶۰

۱۳۶۸  بازدید

برترین ها: اگر می خواهید همسرتان از ظاهر شما راضی باشد یا حتی مجردید و می خواهید دل فردی را به دست آورید، اول از همه باید به ظاهرتان توجه کنید زیرا ظاهر شماست که تاثیر اول را بر فرد مقابل می گذارد. اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که خانم ها چه تیپی را می پسندند؟ اگر جواب سوال تان را نمی دانید، به نکاتی که در اینجا برایتان آورده ایم نگاهی بیاندازید.

کت 

حتما شما هم مانند دیگر آقایان فکر می کنید که کت را تنها باید برای مراسم رسمی مانند میهمانی یا قرارهای کاری به تن کرد اما این را هم بدانید که خانم ها آقایان کت پوش را در هر حالتی دوست دارند. البته فراموش نکنید کتی که به تن می کنید باید به خوبی روی تن تان بنشیند. 

خانم ها کدام تیپ مردانه را می پسندند؟ 

طبق گفته روان شناسان، آقایانی که اندام v شکلی دارند، در کت و شلوار جذاب تر به نظر می رسند. اندام v شکل نشان دهنده سلامت فرد و میزان تستسترون بیشتر در بدن اوست.

مطمئنا پوشیدن کت شما را مردانه و زیباتر خواهد کرد، به این شرط که کاملا فیت تن تان باشد، در غیر این صورت نتیجه ای برعکس خواهد داد. به بیانی کت نشانه ای از موفقیت و قدرت  مردان در جامعه است.


 

ساعت مچی

بسیاری از مردم برای چک کردن ساعت، از گوشی همراه شان استفاده می کنند اما اگر می خواهید به عنوان یک مرد جذابیت تان بیشتر شود، از ساعت مچی برای فهمیدن زمان استفاده کنید. از آنجا که ساعت مچی شما را جذاب تر می کند، برای هر مردی واجب است.

خانم ها کدام تیپ مردانه را می پسندند؟ 

از طرف دیگر خانم ها، آقایانی را که به جزییات اهمیت می دهند می پسندند، به همین دلیل اگر روی مچ تان ساعت مچی ببینند، بیشتر به سمت شما کشیده می شوند. ساعت مچی می تواند دلیل خوبی برای شروع یک مکالمه میان شما و خانم مورد علاقه تان باشد.

 

بهترین مدل ساعت نیز ساعتی به سبک مینیمالیست یا ساده گرایی است. این مدل ساعت ها در عین سادگی، بسیار چشمگیرند. به عنوان مثال برند « The Fifth» یکی از برندهای مورد علاقه شیک پوشان است. علاوه بر سادگی، شما می توانید با توجه به رنگ لباس یا حتی رنگ پوست بدن تان، رنگ های مختلف آن را امتحان کنید.


 

عطر

عطر یکی از عوامل تاثیرگذار بر انتخاب خانم ها در  مورد شریک زندگی شان است. طبق تحقیقاتی که در اروپا انجام شده، خانم ها عطر را بیش از دیگر نشانه های ظاهری در انتخاب طرف مقابل شان موثر می دانند. بنابراین قدرت آن را نادیده نگیرید.

خانم ها کدام تیپ مردانه را می پسندند؟ 

در مرحله بعدی، هدف شما انتخاب عطری مناسب است. از آنجا که هر فردی شخصیت مربوط به خودش را دارد، بهتر است در این مورد به خصوصیات اندام تان توجه کنید. شاید مجبور شوید که تا انتخاب بهترین عطر، اسانس های متفاوتی را امتحان کنید.


 

رنگ صورتی

معمولا آقایانی که رنگ صورتی به خصوص رنگ ها پاستلی می پوشند، اعتماد به نفس بیشتری دارند. خانم ها نیز  نه تنها رنگ صورتی بلکه اعتماد به نفسی که  آقایان از پوشیدن این رنگ لباس ها به دست می آورند را بیشتر می پسندند.

خانم ها کدام تیپ مردانه را می پسندند؟ 

رنگ صورتی منتقل کننده احساسات مثبت نیز می باشد. تحقیقاتی که در فرانسه انجام گرفت نشان می دهد افرادی که رنگ صورتی به تن می کنند، نسبت به دیگران شاد ترند.

ترکیب این رنگ در کنار رنگ های دیگری چون سفید یا سبز، شادابی چهره شما را دو برابر می کند. پس مطمئن باشید که با این رنگ دل خانم ها را نیز به دست خواهید آورد.


 

شلوار جین 

شلوار جین جزو آن دسته از لباس هایی است که هیچ گاه از مد نمی افتد. هر فردی، بدون توجه به سن و موقعیت اجتماعی خود، می تواند آن را به تن کند. اما به تنها چیزی که هنگام پوشیدن آن باید دقت کنید، اندازه آن است.

خانم ها کدام تیپ مردانه را می پسندند؟
 

اگر چه پیدا کردن شلوار جینی که فیت تن تان باشد، ساده نیست اما بهتر است تا زمانی که برند محبوب تان را پیدا کنید، شلوار جین برند های مختلف را امتحان کنید تا با آزمون و خطا ببینید که کدامیک از آنها برای اندام شما مناسب تر است. از پوشیدن شلوار جین های سایز بزرگ نیز به شدت خووداری کنید.

 


کفش

یک کفش خوب نشان دهنده آن است که جزییات برای شما اهمیت زیادی دارد. از روی کفش های شما، خانم ها می توانند برداشت های زیادی از شخصیت تان داشته باشند، حتی قبل از این که شما کلامی را به زبان آورید.

کفش های کهنه، حتی اگر لباس های خوبی به تن داشته باشید، کل ظاهر شما را نامناسب نشان خواهند داد و ثابت می کنند که شما برای خودتان اهمیت زیادی قائل نیستید که این اصلا خوشایند نیست. پس شک نکنید که کفش ها، ارزش سرمایه گذاری را دارند. خانم ها نیز کفش های تمییز و نو، به خصوص چرمی، را می پسندند بدین دلیل که نمادی از موقعیت و ثروت است.

خانم ها کدام تیپ مردانه را می پسندند؟ 

این را هم به یاد داشته باشید که حتی مدل چرم کفش تان نیز اهمیت دارد. به عنوان مثال چرم جیر برای رویدادهای اجتماعی و چرم پوست گاو برای مراسم رسمی تر مناسب است.


 

دهان خوشبو

یکی از ساده ترین و ارزان ترین راههای جذب دیگران، خندیدن است. اما آیا هر خنده ای جذابیت دارد؟ مسلما خیر. تنها دندان های تمییز و دهان خوش بوی شماست که دیگران را جذب خود خواهد کرد. این مورد دیگر نیازی به پول خرج کردن ندارد. پس خودتان و دیگران را از آن دریغ نکنید. خانم ها نیز آقایانی را که با خنده ای بر لب به آنها نزدیک می شوند، بیشتر می پسندند. 

خانم ها کدام تیپ مردانه را می پسندند؟ 

بنابراین همیشه بگویید «سیب»، البته به شرطی که دندان هایتان را مسواک بزنید، نخ دندان بکشید، آب زیاد بنوشید و هر 6 ماه یک بار به دندان پزشکی مراجعه کنید.


 

اعتماد به نفس

خانم ها کدام تیپ مردانه را می پسندند؟ 

شاید تمام موارد بالا را رعایت کنید، به عنوان مثال لبخندی زیبا داشته باشید یا لباس هایی لاکچری به تن کنید اما اگر اعتماد به نفس بالا نداشته باشید، هیچ کاری را از پیش نخواهید برد. تنها با اعتماد به نفس است که تمام مسائل به آسانی حل می شوند. پس به خودتان مدام بگویید که شما فردی جذاب هستید، سپس خواهید دید که دل هر فردی را به راحتی به دست خواهید آورد.

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵:۱۸ دیده شده : ۸۳بار نویسنده : admin

خانم هاویشام فیلم خانم هاویشام سریال خانم هاویشام خانه خانم هاویشام کارتن خانم هاویشام دانلود فیلم خانم هاویشام دانلود کارتون خانم هاویشام عکس خانم هاویشام شخصیت خانم هاویشام دانلود رمان خانم هاویشام خانم های صیغه ای تهران شماره تلفن خانم های صیغه ای تهران زن های صیغه ای تهران زن های صیغه ای در تهران خانم های کرایه ای خانم های اجاره ای خانم های هوس باز خانم ها چگونه ارضا میشوند؟ زن ها چگونه ارضا ميشوند خانمها چگونه ارضا میشوند خانوم ها چگونه ارضا میشوند زن ها چطور ارضا میشوند خانم های بدنساز ایرانی خانم های قری خانم ها خانم های خوشگل خانم های زیبا خانم های خوشگل ایرانی خانم های خوشگل خارجی خانم های خوشگل دنیا خانم های خوشگل تهران خانم های خوشگل فیس بوک خانم های خوشگل ایرانی فیس بوک خانم هاي خوشگل خانم های خوشگل تهرانی خانم های خوشگل با حجاب خانم های زیبا ایرانی خانم های زیبای جهان خانم های زیبای ایران خانم های زیبای ایرانی خانم های زیبای دنیا خانم های زیبای تهران خانم های زیبارو خانم های زیبا جهان خانم های زیبا ایران کدام تیپ 206 بهتر است کدام تیپ پژو 206 بهتر است کدام تیپ 206 صندوقدار بهتر است کدام تیپ پراید بهتر است کدام تیپ پراید بهتره کدام تیپ تیبا بهتر است كدام تيپ ٢٠٦ اتومات است مردان را چگونه تحریک کنیم چگونه مرد را تحریک کنیم ؟ مردها را چگونه تحریک کنیم مردان را چگونه ارضا کنیم زنان را چگونه تحریک کنیم مردان را چگونه تحريك كنيم مردان را چطور تحریک کنیم مرد را چگونه ارضا کنیم؟ مردها را چگونه ارضا کنیم مردان چگونه تحریک کنیم مردان را چگونه عاشق خود کنیم مرد را چگونه عاشق خود کنیم زنان را چگونه عاشق خود کنیم کتاب چگونه مردان را عاشق خود کنیم چگونه پسران را عاشق خود کنیم چگونه مردان را مجذوب خود کنیم چگونه مردان را عاشق خود كنيم چگونه مردان را عاشق خود کنيم چگونه یه مرد را عاشق خود کنیم چگونه مردان عاشق خود کنیم مردان را بهتر بشناسیم مردان را بهتر بشناسيم چگونه مردان را بهتر بشناسیم کتاب مردان را بهتر بشناسیم مرد ها را بهتر بشناسیم دانلود کتاب مردان را بهتر بشناسیم مردان را چگونه بشناسیم مردان را چگونه بشناسيم مردان عاشق را چگونه بشناسیم چگونه مردها را بشناسیم چگونه شخصیت مردان را بشناسیم چگونه مردان را بیشتر بشناسیم کتاب چگونه مردان را بشناسیم دانلود کتاب چگونه مردان را بشناسیم چگونه مردان دروغگو را بشناسیم رازهای مردانه رازهاي مردانه رازهای آرایشگری مردانه رازهای جذابیت مردانه زنان را چگونه ارضا کنیم مردان را چگونه شهوتی کنیم مردان را چگونه ارضا كنيم مرد خود را چگونه ارضا کنیم زنان را چگونه شهوتی کنیم؟ مردان را بشناسیم چگونه مردان را بشناسیم مردان را بیشتر بشناسیم چطور مردان را بشناسیم مردان را چگونه جذب کنیم مردها را چگونه جذب کنیم مرد را چگونه جذب کنیم پسران را چگونه جذب کنیم زنان را چگونه جذب کنیم مرد متولد مهر را چگونه جذب کنیم مرد متولد دی را چگونه جذب کنیم مرد متولد خرداد را چگونه جذب کنیم مردان را بيشتر بشناسيم مرد ها را بیشتر بشناسیم مردان را بشناس مردان را بشناسید مردان را بشناس آلن فین چگونه مردان را بشناسيم کتاب مردان را بشناس آنچه خانمها می پسندند آنچه مردان می پسندند کدام تیپ 206 خانم ها کدام تیپ مردانه را می پسندند؟

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۲۳
  • تعداد حاضران : ۲۳۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها