freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در شهرهای بزرگ و با تراکم بالای ترافیک، معمولاً یافتن جای پارک امری دشوار است. اگر در خیابان‌های پر رفت‌و آمد جای پارک هم پیدا کنید، بعد از چند ساعت برای یافتن خودرو دچار زحمت خواهید شد! البته دستگاه‌هایی هستند که از طریق جی‌پی‌اس، محل خودروی شما را پیدا می‌کنند؛ اما برای استفاده از آن باید هزینه زیادی پرداخت کنید. به تازگی دستگاه کوچکی طراحی شده که به اندازه کف دست است و کافی است تا آن را به خودرو نصب کرده و از طریق ارتباط با اپلیکیشن نصب شده روی تلفن همراهتان، به راحتی محل پارک خودروی خود را پیدا کنید.

TrackR نام وسیله‌ای است که این امکان را برای شما فراهم کرده است. پس از نصب برنامه TrackR روی گوشی آن را به ابزارش متصل می کنید و سپس این ابزار را به بدنه خودروی خود می چسبانید تا بتوانید در چند دقیقه، موقعیت آن را از طریق گوشی ردگیری کنید. شما می‌توانید از TrackR برای یافتن محل قرارگیری دیگر اشیا مانند کلیدها، کیف، ساک‌های مسافرتی و هر وسیله مهمی که نگران گم کردنش هستید، استفاده کنید و سپس با اپلیکیشن TrackR آن را ردگیری کرده و بیابید.

برای این کار کافی است تا در محیط برنامه، روی دکمه «ابزار را بیاب» یا Find Device در پایین صفحه ضربه زده تا برنامه موقعیت دقیق ابزار مورد نظر را به شما نشان دهد. قیمت این محصول ۲۹ دلار و عمر باتری آن ۱۲ تا ۱۸ ماه است و بعد از گذشت این مدت، می توان با پرداخت یک دلار باتری جدید خریداری کرد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰:۴۳ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin

این دستگاه بازنشانی شد این دستگاه بازنشانی شد برای ادامه دادن کوچک محله انزلی کوچک محله کوچک بیشه محله کوچک بیش محله کوچک بیشه محله مازندران شیرج محله کوچک روستای کوچک بیشه محله سایت کوچک بیشه محله سایت روستای کوچک بیشه محله محلول کوچک کننده بینی آدرس دقیق پارک آب وآتش آدرس دقیق پارک آب وآتش تهران آدرس دقيق پارك آب و آتش آدرس دقیق پارک آب و آتش در تهران آدرس دقیق پارک جمشیدیه آدرس دقيق پارك جمشيديه آدرس دقیق پارک ارم آدرس دقیق پارک ارم تهران آدرس دقیق پارک ساعی آدرس دقیق پارک ساعی تهران ادرس دقیق پارک بانوان تهران ادرس دقیق پارک بانوان در تهران ادرس دقیق پارک ارم تهران آدرس دقیق پارک لاله تهران آدرس دقیق پارک نهج البلاغه آدرس دقیق بوستان نهج البلاغه آدرس دقیق پارک ملت تهران آدرس دقیق پارک پرواز خودرو شماره گذاری ایران خودرو شماره گذاری خودرو وارداتی شماره گذاری اخبار خودرو شماره گذاری سایت ایران خودرو شماره گذاری شماره گذاری خودرو تهران شماره گذاری خودرو 93 شماره گذاری خودرو صفر شماره گذاری خودرو 2014 شماره گذاری خودرو اصفهان مراتب را اعلام فرمایید می کند به انگلیسی تقدیم میکند به انگلیسی هدف وسیله را توجیه میکند به انگلیسی چه فرقی می کند به انگلیسی می کند یا میکند می کند انگار چشمش می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر شعر می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر این دستگاه کوچک محل دقیق پارک خودروی شما را اعلام می‌کند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۵۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها