freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


یک شرکت بزرگ آمریکایی تولیدکننده مواد غذایی، از کارمندانی که حامی رئیس جمهور منتخب آمریکا هستند، خواست استعفا بدهند.

یک شرکت آمریکایی: کارکنان حامی ترامپ استعفا بدهند!به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی «السومریه نیوز» عراق، یک شرکت آمریکایی کارمندانی را که از ترامپ حمایت می کنند اخراج می کند. 

شرکت مواد غذایی گراب هاب (Grubhub) از کارمندانی که حامی دونالد ترامپ، ،رئیس جمهور منتخب آمریکا، هستند درخواست کرد استعفا بدهند.

شبکه تلویزیونی فاکس نیوز آمریکا اعلام کرد مت مالونی، مدیر این شرکت که از حامیان هیلاری کلینتون، کاندیدای دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری بود، با ارسال پیامی به کارکنان این شرکت با بیان اینکه از نتیجه انتخابات ریاست جمهوری شوکه شده است، تاکید کرد با مواضع ترامپ مخالف است. 

در متن این پیام آمده است: من قاطعانه با سیاست زشت ناسیونالیست تندرو و دشمنی با مهاجران که دونالد ترامپ در پیش گرفته است مخالفت می کنم. من برای حفظ جامعه مان از این گرایش تلاش خواهم کرد. 

وی افزود: اگر شما با این بیانیه مخالفید، لطفا استعفا بدهید چون جای شما اینجا نیست. 

گفته می‌شود شرکت گراب هاب در شیکاگو از بزرگترین شرکت‌های تولید غذای آماده و مواد غذایی است که با 44 هزار رستوران در آمریکا و انگلیس همکاری می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰:۱۶ دیده شده : ۴۷بار نویسنده : admin

یک شرکت موفق یک شرکت موفق ایرانی یک شرکت موفق خارجی چگونه یک شرکت موفق داشته باشیم مشخصات یک شرکت موفق خصوصیات یک شرکت موفق نمونه یک شرکت موفق ساختار یک شرکت موفق اصول یک شرکت موفق ویژگی های یک شرکت موفق شرکت یک ویک شرکت یک ویک اصفهان شرکت یک ویک+دشت مرغاب شرکت یک ویک شیراز شرکت یک و یک کرمانشاه شرکت يک و يک استخدام شرکت یک ویک شرکت پخش یک و یک سایت شرکت یک ویک محصولات شرکت یک ویک شرکت یک نفره شرکت تک نفره ثبت شرکت یک نفره شرایط ثبت شرکت یک نفره تاسیس شرکت یک نفره مراحل ثبت شرکت یک نفره نحوه ثبت شرکت یک نفره شرکت یک تماس شرکت یک نیکان شرکت یک دو سه شرکت یک دو سه کرمان شرکت یک و یک شیراز شرکت یک و یک دشت مرغاب استخدام شرکت یک و یک شركت پخش يك و يك آدرس شرکت یک و یک مدیرعامل شرکت یک و یک محصولات شرکت یک و یک استخدام شرکت یک و یک 93 شرکت یک و یک شرکت یکان شرکت یکتا تهویه اروند شرکت یکان ورمی کمپوست شرکت یکتاز سیکلت کویر شرکت یکم شرکت یکتا شرکت یکتا اندیش سازه شرکت یکتا پخش شرکت یکتاش شرکت یک یک شرکت آمریکایی: کارکنان حامی ترامپ استعفا بدهند!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۲
  • تعداد حاضران : ۲۲۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها