freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در دنیای کسب‌وکار به‌ندرت شاهد بازاری رقابتی‌تر از تجارت الکترونیکی هستیم. در این بازار فروشنده‌های آنلاین علاوه بر رقابت سنگین با یکدیگر و فروشگاه‌های حقیقی؛ باید آوازه‌ی خود را در بازار مکاره‌ی پرسروصدای اینترنت به گوش مشتری‌ها برسانند.

هوش مصنوعی و تجارت الکنرونیک 1

اکنون ما در دنیای زندگی می‌کنیم که دامنه‌ی توجه و صبر مشتری‌ها روزبه‌روز محدودتر می‌شود. به‌عنوان‌مثال وب‌سایتی که بارگذاری صفحات آن بیشتر از ۳ ثانیه طول بکشد ۴۰ درصد از بازدیدکننده‌های ثابت خود را از دست می‌دهد و ۶۸ درصد از مشتری‌ها قبل از به اتمام رسیدن خرید آن را ترک می‌کنند. امروزه به‌سختی می‌توان موردی در دنیای تجارت الکترونیک یافت که در تقلا و تلاش بی‌وقفه برای حفظ جذابیت خود برای مشتری‌ها و افزایش فروش نباشد.

هوش مصنوعی و تجارت الکنرونیک 2

ولی اکنون به نظر می‌رسد که فناوری در حال برداشتن گامی مؤثر برای کاهش چشمگیر این تلاش‌های بی‌وقفه و طاقت‌فرسا است. هوش مصنوعی که پیش‌ازاین ارزش خود را در صنایعی مثل بازاریابی، خدمات درمانی و اقتصاد به اثبات رسانده در شرف ورود به عرصه‌ی تجارت الکترونیکی و تغییر شکل و شمایل این وانفسای نفس‌گیر است.

آنتوان بلوندو (Antoine Blondeau) مدیرعامل شرکت Sentient Technologies که بیشترین سرمایه‌گذاری حال حاضر را در هوش مصنوعی دارد، در این زمینه می‌گوید:

تا ۵ سال دیگر شاهد این خواهیم بود که هوش مصنوعی نقش بسیار پررنگ‌تری در تصمیم‌گیری، ایجاد راه‌حل‌های پیشگیرانه و پیش‌بینی بازار و در نتیجه افزایش بهره‌وری ایفا می‌کند. مواردی مثل تدارکات، تجارت الکترونیک، خدمات درمانی و اقتصاد را در نظر بگیرید؛ ما به‌زودی در همه‌ی این موارد شروع به بهره‌گیری عمده از هوش مصنوعی می‌کنیم. ما در آینده قادر خواهیم بود که از هوش مصنوعی به‌عنوان اهرمی برای انجام دادن ارزان‌تر و سریع‌تر فعالیت‌های تجاری و کسب‌وکار استفاده کنیم. ما خواهیم توانست امکان دیدن و خرید اقلامی را برای مردم فراهم کنیم که نه از وجود آن‌ها آگاه هستند و نه حتی می‌دانند که به این اقلام نیاز دارند.

هوش مصنوعی و تجارت الکنرونیک 4

پنج مورد از مهم‌ترین تأثیرات هوش مصنوعی در وضع و حال سال‌های پیش روی تجارت الکترونیک به شرح زیر است:

جستجوی تصویری

به‌زودی خریداران می‌توانند با خرید بر اساس انگیزش آنی و طبعا بدون شناخت کامل خداحافظی کنند. در آینده‌ی نزدیک پلتفرم‌های نرم‌افزاری مورداستفاده در وب‌سایت‌های تجارت الکترونیک امکان جستجوی تصویری را برای خریداران مهیا خواهند کرد. این پلتفرم‌ها به خریدار اجازه می‌دهند که تصویر کالای موردنظر خود را آپلود کرده و محصولات مشابه یا حتی مناسب‌تر از آن را خریداری کنند. ساختارهای جستجوی تصویری به‌خصوص در گجت‌های همراه، کالای موردنظر را از دیدگاه ویژگی‌هایی مثل رنگ، شکل، اندازه، جنس و برند بررسی می‌کنند. به‌این‌ترتیب مشتری می‌تواند با سرعت و دقیقا به هر چه نیاز دارد دسترسی داشته باشد.

جستجوی تصویری

آکاشا بهاتیا (Akash Bhatia) بنیان‌گذار و مدیرعامل Infinite Analytics که یک پلتفرم مبتنی بر یادگیری عمقی ماشینی و پیش‌بینی تحلیلی برای فروشگاه‌های آنلاین است، می‌گوید:

در عصر اسنپ چت و اینستاگرام و با کاهش سریع دامنه‌ی توجه و صبر در دنیای دیجیتال، پلتفرم‌های مبتنی بر هوش مصنوعی عنصر حیاتی برای موفقیت تجارت الکترونیک هستند.

یک مصرف‌کننده حتی وقتی قصد قبلی برای خرید ندارد و صرفا کفش جدیدی در باشگاه ورزشی دیده یا لباس جدید دوستش توجهش را جلب کرده است، می‌تواند به‌سرعت و سهولت به فروشگاه تجارت الکترونیک مراجعه و کالای موردنظر خود را خریداری کند.

یکپارچه شدن دنیای واقعی و مجازی

قابلیت‌هایی مثل جستجوی تصویری می‌توانند به شکل بی‌سابقه‌ای دنیای آنلاین و آفلاین را به یکدیگر مرتبط کنند. درحالی‌که فروشنده‌ها تعریف جدیدی برای جذب مشتری به برند خود ایجاد می‌کنند، اطلاعات و آگاهی در موردنیاز مشتری‌ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد که به‌این‌ترتیب زمینه برای ارائه‌ی خدمات پس از فروش بهتر و نهایتا فرصت برای فروش بیشتر فراهم خواهد شد. نزدیک شدن بازار واقعی به مجازی و نهایتا یکپارچه شدن این دو باید با کمترین مراحل ممکن در خریدوفروش انجام شود تا بتواند حس خودمختاری و داشتن بیشترین قدرت انتخاب را به مصرف‌کننده القا کند.

هوش مصنوعی و تجارت الکنرونیک 2

در آینده فروشنده‌ها با استفاده از هوش مصنوعی اطلاعاتی که ما در بخش‌های مختلف وب‌سایت فروشگاه از جمله بخش بررسی محصول به اشتراک گذاشته‌ایم؛ جمع‌آوری می‌کنند تا بتوانند در فروشگاه فیزیکی خود بهترین خدمات را ارائه کنند و بهترین محصول را بر اساس اولویت‌های ما در اختیارمان بگذارند.

شخصی‌سازی

در تجارت الکترونیک مهیاکردن امکان شخصی‌سازی و ارائه کالاهای سفارشی بر اساس سلیقه‌ی خریدار پدیده‌ی جدیدی نیست، بااین‌حال به دلیل ورود هوش مصنوعی به این حوزه برندهای آنلاین به ابزارهای شخصی‌سازی بسیار کارآمدتر و دقیق‌تری مجهز خواهند شد.

شخصی‌سازی

در حال حاضر بسیاری از فروشنده‌های آنلاین برای شخصی‌سازی و توصیه‌ی طیف خاصی از محصولات به گروه مشخصی از مشتری‌ها سیستم‌های پالایش گروهی به کار می‌برند. این سیستم‌ها اولویت‌ها و گرایش‌های افراد را بر اساس مواردی مثل تاریخچه‌ی جستجوی آنلاین، پرفروش‌ترین محصولات روز، تمایلات شخصی و سایر پارامترهای کلی ارائه می‌کنند. ولی پالایش گروهی محدودیت‌های زیادی دارد زیرا داده‌ها را فقط از یک منبع جمع‌آوری می‌کند که می‌تواند تاریخچه فروشگاه آنلاین، سابقه‌ی خرید حضوری یا اپلیکیشین‌های خرید باشد. در نقطه‌ی مقابل هوش مصنوعی با دسترسی هم‌زمان به همه‌ی منابع موجود و تلفیق آن‌ها اطلاعات بسیار دقیق‌تری در مورد سلیقه‌ی خریدار ارائه می‌کند.

بهاتیا می‌گوید:

در تجارت الکترونیک شخصی‌سازی یک مشکل چندبعدی است. جمع‌آوری حجم زیادی از اطلاعات در مورد عادت‌های خریداران پیچیدگی زیادی دارد و رسیدن به شخصی‌سازی مناسب و دقیق نیازمند تجزیه‌وتحلیل انبوهی از داده‌ها است. به کمک الگوریتم‌های یادگیری عمقی، فروشنده‌های آنلاین می‌توانند بی‌وقفه و هم‌زمان با تغییرات جزئی در سلیقه و نحوه انتخاب مشتری، تک‌تک نشانه‌ها و علائم را رصد کنند و محصولات خود را به بهترین شکل ممکن با نیاز مشتری تطبیق بدهند.

ظهور دستیارهای خرید مجازی

جولی بورن‌استین (Julie Bornstein) مدیر عملیاتی موسسه‌ی مشاوره خرید Stitch Fix که رویکرد عمده‌ای در استفاده از هوش مصنوعی دارد، می‌گوید:

از نگاه فروشنده‌های سنتی مشتری‌ها دوست دارند شخصا خرید کنند و زمان کافی هم برای این کار دارند. ولی افرادی هستند که تبحر خاصی در خرید دارند و می‌توانند از اتلاف وقت مشتری‌ها و پرسه زدن بی‌هدف در بازارهای حقیقی و مجازی جلوگیری کنند.

دستیار خرید مجازی

به‌این‌ترتیب شاید بتوان گفت که امروزه داشتن یک دستیار خرید اختصاصی نیاز عمده و شاید رؤیای بسیاری از مصرف‌کننده‌ها است. در حال حاضر تعدادی موسسه این نیاز را به‌صورت عمومی پوشش می‌دهند ولی تعدادی زیادی از فروشگاه‌های آنلاین فناوری پیچیده‌ی هوش مصنوعی اختصاصی خود را دارند که فرآیند خرید را برای کاربرانشان انجام می‌دهد. به‌عنوان بهترین نمونه می‌توان به فروشگاه The North Face اشاره کرد. این برند اخیرا پلتفرم هوش مصنوعی اختصاصی خود را راه‌اندازی کرده که به مشتری‌ها اجازه می‌دهد «مناسب‌ترین پوشاک را برای ماجراجویی بعدی خود» خریداری کنند.

اکنون برندهای مطرح در حال ایجاد سیستم‌های تعاملی فروش هستند تا به اتکا به گفتگوی حقیقی و داده‌های گرفته‌شده از سیستم‌های هوش مصنوعی شناختی، مفیدترین توصیه‌های ممکن برای خرید را در اختیار مشتری‌های خود بگذارند.

دستیارهای خرید مجازی هوشمند می‌توانند با تحلیل حجم وسیعی از داده در کمترین زمان ممکن بسیار سریع‌تر از رقبای انسانی خود عمل کنند. این دستیارها رفتاری تعاملی و انسان‌گونه دارند و شخصیت مجازی آن‌ها اهداف و اولویت‌های برند مالکشان را منعکس می‌کند. در آینده دستیارهای خرید مجازی به بخشی جذاب و سرگرم‌کننده از پروسه‌ی خرید آنلاین تبدیل خواهند شد.

افزایش استقبال مخاطبان از هوش مصنوعی

بر اساس نتایج تحقیقاتی که توسط موسسه‌ی مطالعاتی جی والتر تامپسون (J. Walter Thompson) انجام شده، چشم‌انداز حضور هوش مصنوعی در تجارت الکترونیک برای مصرف‌کننده‌ها جذاب است. ۷۰ درصد از شهروندان آمریکایی که در حوالی سال ۲۰۰۰ به بلوغ رسیده‌اند از استفاده فروشنده‌ها و برندها از هوش مصنوعی برای معرفی محصولات بهتر استقبال می‌کنند. ۷۲ درصد از این افراد باور دارند که با توسعه‌ی فناوری، استفاده از هوش مصنوعی در تجارت الکترونیکی به پیش‌بینی دقیق‌تر نیازهای آن‌ها منجر خواهد شد.

هوش مصنوعی و تجارت الکنرونیک 3

بهاتیا می‌گوید:

 اکنون فرصت استفاده از هوش مصنوعی به‌عنوان ابزاری برای ارائه بهترین خدمات ممکن به مصرف‌کننده‌ها برای فروشنده‌ها فراهم شده است و آن‌ها باید از این فرصت برای مهیاکردن شخصی‌ترین تجربه‌ی ممکن بر اساس سلیقه‌ی تک‌تک کاربران سود ببرند.

استفاده از این ابزارها صرفا به فروشندگان آنلاین بزرگ و سرشناس محدود نمی‌شود و همه‌ی برندهای فعال در تجارت الکترونیک بدون توجه به وسعت کسب‌وکار خود می‌توانند از محدودیت‌های فیزیکی رها شده و با تکیه‌بر ویژگی‌های شخصی‌سازی هوشمند محصولات خود را بهتر به فروش برسانند.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۵:۲۱ دیده شده : ۲۸بار نویسنده : admin

هوش مصنوعی هوش مصنوعی گوگل هوش مصنوعی فیلم هوش مصنوعی پیشرفته هوش مصنوعی ارشد هوش مصنوعی Pdf هوش مصنوعی دانشگاه شریف هوش مصنوعی در پزشکی هوش مصنوعی در بازی های کامپیوتری هوش مصنوعی شریف هوش مصنوعی در گوگل مسابقه هوش مصنوعی گوگل کاربرد هوش مصنوعی در گوگل هوش مصنوعی فیلم دانلود هوش مصنوعي فيلم هوش مصنوعی فيلم درس هوش مصنوعی فیلم فیلم هوش مصنوعی ویکی پدیا جزوه هوش مصنوعی پیشرفته کتاب هوش مصنوعی پیشرفته درس هوش مصنوعی پیشرفته سوالات هوش مصنوعی پیشرفته پروژه هوش مصنوعی پیشرفته دانلود هوش مصنوعی پیشرفته دانلود کتاب هوش مصنوعی پیشرفته دانلود جزوه هوش مصنوعی پیشرفته نمونه سوال هوش مصنوعی پیشرفته هوش مصنوعي ارشد هوش مصنوعی در کارشناسی ارشد هوش مصنوعی راهیان ارشد جزوه هوش مصنوعی ارشد تست هوش مصنوعی ارشد منابع هوش مصنوعی ارشد رشته هوش مصنوعی ارشد سوالات هوش مصنوعی ارشد هوش مصنوعی برای ارشد هوش مصنوعي Pdf هوش مصنوعی.pdf Free Download پروژه هوش مصنوعی+pdf مقاله هوش مصنوعی Pdf آموزش هوش مصنوعی Pdf هوش مصنوعی چیست.pdf تعریف هوش مصنوعی.pdf کتاب هوش مصنوعی Pdf جزوه درس هوش مصنوعی+pdf هوش مصنوعی دانشگاه تهران هوش مصنوعی دانشگاه امیرکبیر هوش مصنوعی دانشگاه صنعتی شریف جزوه هوش مصنوعی دانشگاه شریف گروه هوش مصنوعی دانشگاه شریف رشته هوش مصنوعی دانشگاه شریف اساتید هوش مصنوعی دانشگاه شریف دانلود جزوه هوش مصنوعی دانشگاه شریف نمونه سوالات هوش مصنوعی دانشگاه شریف هوش مصنوعی در پزشکی Pdf هوش مصنوعی در پزشکی Ppt هوش مصنوعی در پزشکی چیست هوش مصنوعی پزشکی مقاله هوش مصنوعي در پزشكي کاربرد هوش مصنوعی در پزشکی کاربردهای هوش مصنوعی در پزشکی هوش مصنوعی در علم پزشکی پروژه هوش مصنوعی در پزشکی هوش مصنوعی در بازی های کامپیوتری Ppt کاربرد هوش مصنوعی در بازی های کامپیوتری مقاله هوش مصنوعی در بازی های کامپیوتری هوش مصنوعی بازی های کامپیوتری بررسي هوش مصنوعي در بازي هاي كامپيوتري هوش مصنوعی و بازی های کامپیوتری هوش مصنوعي شريف شرکت هوش مصنوعی شریف هوش مصنوعی مدرسان شریف جزوه هوش مصنوعی شریف هوش مصنوعی صنعتی شریف گروه هوش مصنوعی شریف اساتید هوش مصنوعی شریف مسابقات هوش مصنوعی شریف جملات زیبا و تاثیرگذار جملات زيبا و تاثيرگذار جملات زیبا و تاثیرگذار عاشقانه جملات زیبا و تاثیر گذار همراه با عکس جملات زیبا و تاثیرگذار در زندگی جملات کوتاه زیبا و تاثیرگذار جملات زیبا و تاثیرگذار جدید جملات زیبا و تاثیرگذار در مورد زندگی جملات زیبا و تاثیر گذار از بزرگان جملات زیبا و تاثیر گذار درباره حجاب آن در عرفان معنی آن در عرفان آن در شعر حافظ آن در شعر آن در خانه رؤیاها در آن نفس که بمیرم در آن نفس که بمیرم ستار در آن نفس که بمیرم سید خلیل در آن نفس که بمیرم Mp3 در آن نفس که بمیرم در آرزوی تو باشم ستار آواز در آن نفس که بمیرم در آرزوی تو باشم در آن نفس که بمیرم در آرزوی تو باش آهنگ در آن نفس که بمیرم در آن نفس که بمیرم در آرزوی تو در آن نفس که بمیرم درآرزوی تو باشم Mp3 در آن زمان که بمیرم در آن زمان كه بميرم در آن شب سرد پاییز در آن شب سرد پاییزی آهنگ درآن شب سرد پاییز دانلود درآن شب سرد پاییز دانلود آهنگ درآن شب سرد پاییز در آن شهری که مردانش عصا از کور می دزدند در آن شهري كه مردانش عصا از كور ميدزدند در شهری که مردانش عصا از کور میدزدند در شهری که مردانش عصا در شهری که مردانش عصا از کور در این شهری که مردانش در این شهری که مردانش عصا از کور میدزدند در شهری که مردانش در آن شهری که مردانش در آن شهری که مردانش عصا از کور آن پاسان در شطرنج حرکت آن پاسان در شطرنج قانون آنپاسان در شطرنج حركت آن پاسان در شطرنج آن پاسان شطرنج تعریف آن پاسان در شطرنج آموزش آن پاسان در شطرنج آن پاسان در شطرنج چیست؟ شکل دهی فلزات شکل دهی فلزات Pdf شکل دهی فلزات تویسرکانی شکل دهی فلزات زبرجد شکل دهی فلزات کدل شکل دهی فلزات چیست شکل دهی فلزات به روش انفجاری شكل دهي فلزات شکل دهی فلزات هاسفورد شکل دهی فلزات Ppt شکل دهی الکترومغناطیسی شکل دهی الکترومغناطیس شکل دهی انفجاری شکل دهی انفجاری+pdf شکل دهی انفجاری فلزات شکل دهی انفجاری Doc شکل دهی انفجاری Ppt شکل دهی انفجاری چیست؟ شكل دهي انفجاري فیلم شکل دهی انفجاری تاریخچه شکل دهی انفجاری دانلود مقاله شکل دهی انفجاری اصول شکل دهی فلزات Pdf جزوه شکل دهی فلزات Pdf روش های شکل دهی فلزات Pdf شکل دهی کششی شکل دهی رفتار شکل دهی رفتار در روانشناسی شکل دهی رفتار اسکینر شکل دهی رفتار مشکل آفرین نمونه شکل دهی رفتار روش شکل دهی رفتار مراحل شکل دهی رفتار مثال برای شکل دهی رفتار مثال شکل دهی رفتار شکل دهی به رفتار شکل دهی ورق شکل دهی ورق های فلزی شکل دهی ورق گالوانیزه شکل دهی ورق با گاز داغ شکل دهی ورق فلزی شکل دهی ورقهای فولادی شکل دهی ورق ها شکل دهی افزایشی ورق شکل دهی تدریجی ورق مکانیک شکل دهی ورق های فلزی شکل دهی پلیمرها فرایندهای شکل دهی پلیمرها فرایند شکل دهی پلیمرها انواع فرایندهای شکل دهی پلیمرها روش های شکل دهی پلیمرها انواع روش های شکل دهی پلیمرها شکل دهی لوله شکل دهی چرخشی لوله شکل دهی غلتکی سرد لوله شكل دهي الكترومغناطيس شکل دهی به روش الکترومغناطیس شکل دهی فلزات به روش الکترومغناطیس آینده تجارت الکترونیک در ایران آینده تجارت الکترونیک آینده تجارت الکترونیک در جهان آینده تجارت الکترونیکی آینده شغلی رشته تجارت الکترونیک آینده شغلی تجارت الکترونیک آینده رشته تجارت الکترونیک آینده کاری تجارت الکترونیک آینده تجارت جهانی آینده سازمان تجارت جهانی آینده تجارت آینده تجارت ایران آینده تجارت سیار دنیای آینده تجارت الکترونیک صنعتی الکترونیک صنعتی Pdf الکترونیک صنعتی رشید الکترونیک صنعتی چیست الکترونیک صنعتی لندر الکترونیک صنعتی کاردانی الکترونیک صنعتی بیم بهارا الکترونیک صنعتی جزوه الکترونیک صنعتی رشید+دانلود الکترونیک صنعتی رشید+pdf الکترونیک دیجیتال الکترونیک دیجیتال مهدی صدیقی الکترونیک دیجیتال پیام نور الکترونیک دیجیتال مهدی صدیقی Pdf الکترونیک دیجیتال جزوه الکترونیک دیجیتال نمونه سوال الکترونیک دیجیتال+کتاب الكترونيك ديجيتال مبانی الکترونیک دیجیتال مبانی الکترونیک دیجیتال پیام نور الکترونیک 1 Electronics 123 Electronics 101 Electronics 1 Electronics 1 Pdf Electronics 101 Pdf Electronics 101 Tutorial Electronics 1 Lecture Notes Electronics 168 Ltd Electronics 101 Snap Kit الکترونیک جوان جوان الکترونیک تلفن جوان الکترونیک تهران جوان الکترونیک پاساژ عباسیان الکترونیکی جوان فروشگاه قطعات الکترونیک جوان سايت جوان الكترونيك فروشگاه قطعات الكترونيك جوان شرکت جوان الکترونیک جوان الکترونیک جستجو الکترونیک قضایی الکترونیک قضاییه الکترونیک قضایی دادگستری الکترونیکی قضایی الكترونيك قضايي قضایی الکترونیک پرونده سایت الکترونیک قضایی سیستم الکترونیک قضایی دفاتر الکترونیک قضایی تهران دولت الکترونیک قضایی الکترونیک قدرت الکترونیک قدرت 1 الکترونیک قدرت رشید الکترونیک قدرت موهان الکترونیک قدرت رشید+pdf الکترونیک قدرت رشید فارسی الکترونیک قدرت 2 الکترونیک قدرت اریکسون الکترونیک قدرت موهان فارسی الکترونیک قدرت 1 Pdf الکترونیک 724 الکترونیک محمد الكترونيك محمد الکترونیک محمدی الکترونیک محمد رشید الکترونیک محمدزاده تجارت الکترونیک محمد فتحیان تجارت الکترونیک محمد طلوعی الکترونیک قدرت محمد رشید بانکداری الکترونیک محمد کشته گر الکترونیک قدرت محمد هارون رشید الکترونیک پایا الکترونیک پایا سیستم پایامد الکترونیک پایای الکترونیک پایا الکترونیک کمپلکس تجارت الکترونیک پایان نامه کارت الکترونیک پایان خدمت اتاق پایاپای الکترونیک فروش قطعات الکترونیک پایا پروژه پایانی الکترونیک الکترونیک عمومی الکترونیک عمومی 1 الکترونیک عمومی کاردانی الکترونیک عمومی 2 الکترونیک عمومی 2 هنرستان الکترونیک عمومی.pdf الکترونیک عمومی هنرستان الکترونیک عمومی 2 Pdf الکترونیک عمومی کاردانی برق الکترونیک عمومی 1+دانلود جملات زیبا و تأثیر گذار هوش مصنوعی و تأثیر آن در شکل‌ دهی آینده‌ تجارت الکترونیک

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۷۰
  • تعداد حاضران : ۱۸۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها