freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اگر از طرفداران پر و پا قرص پلتفرم اندروید باشید، حتما می دانید که گوگل به صورت پیوسته در حال تغییر رابط کاربری اپلیکیشن‌های خود و اضافه کردن قابلیت‌های جدید است. چند روز پیش گوگل ویدیویی را درباره گوشی‌های پیکسل جدید خود منتشر کرد که در آن ویدیو شاهد یک رابط کاربری کاملا جدید برای گوگل پلی استور بودیم، این طراحی جدید قرار است همراه با نسخه 7.1.15 استور به صورت عمومی در اختیار کاربران قرار گیرد.

این رابط کاربری دارای یک رنگ بندی کاملا جدید، دکمه "نصب" بزرگتر و غیره بود. اکنون برخی از کاربران گزارش داده‌اند که بخش‌هایی از این رابط کاربری جدید را روی گوشی خود مشاهده کرده‌اند. با توجه به اسکرین شات‌هایی که این کاربران از گوشی خود گرفته‌اند، تغییرات چشمگیری در رابط کاربری استور گوگل صورت گرفته است.

دکمه نصب اکنون بسیار بزرگتر از قبل شده است و به صورت افقی بخش عمده‌ای از صفحه نمایش را به خود اختصاص داده است به این ترتیب کاربران می‌توانند به راحتی روی این دکمه ضربه بزنند، حتی آنهایی که انگشتان بزرگی دارند! آمار مربوط به دانلود و رتبه بندی کاربران اکنون بیشتر و راحت‌تر از قبل به چشم می‌آید. گوگل هم چنین یک رنگ سبز تیره جدید را نیز برای استور خود تست کرده است.

در این رابط کاربری جدید مربع کوچکی که در پایین نام توسعه دهنده اپلیکیشن قرار داشت و رده سنی مناسب برای استفاده از اپلیکیشن را نمایش می‌داد نیز حذف شده است. اپلیکیشن‌ها مشابه و گروهی که این اپلیکیشن به آن تعلق داشت نیز از رابط کاربری حذف شده است. در هر حال کاربران هم چنان به تعداد دانلود و میزان امتیاز کاربران به این اپلیکیشن را مشاهده خواهند کرد اما این بار نه در غالب یک بج بلکه به صورت ساده و در پایین نوار "نصب". اسکرین شات‌های بزرگتر از اپلیکیشن و تغییر مکان نمایش لینک Read More از دیگر تغییرات رابط کاربری جدید گوگل پلی استور است.

انتشار تصاویری جدید از تغییرات رابط کاربری پلی استور گوگل

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵:۴۴ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۰
  • تعداد حاضران : ۱۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها