freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


زمانی که گوگل اسپیکر هوم را معرفی کرد، کارشناسان اظهار کردند که فناوری داخلی این دستگاه بر پایه فناوری کروم کست بنا خواهد شد. حالا و با آغاز ارسال این محصول برای خریداران، iFixit رسماً نتایج کالبدشکافی این اسپیکر را منتشر کرده است که تایید می کند سخت افزار این محصول دقیقا از کروم کست 2015 برداشت شده است.

باید متذکر شد که پردازنده هوم، فلش مموری و رم اسپیکر هوم دقیقا همان قطعات به کار رفته در نسل دوم کروم کست هستند و به دلایلی کاملا مشخص، فقط یک آمپلی فایر (تشدید کننده) صوتی به آن افزوده شده است. البته این اقدام گوگل خیلی هم تعجب آور نیست. همانطور که دیتر بون پیشتراشاره کرده بود، در واقع کروم کست برای ارسال و دریافت اطلاعات از فضای ابری ساخته شده بود و بنابراین کاملا قابل توجیه است که اجزا سخت افزاری مشابهی در اسپیکر هوم استفاده شود.

فقط کافی بود گوگل این محصول جدید را نسبت به دانگل های استریمینگ خود کمی محاوره ای تر کند.گوگل هوم در نهایت بازخورد مثبتی از iFixit دریافت کرد و توانست به دلیل سادگی و برخورداری از قطعات ماژولار که تعمیر و جایگزینی آنها را تسهیل می کند امتیاز 8 از 10 را کسب کند. شاید بتوان گفت نهایت تلاشی که در طراحی این محصول انجام شده این بوده که قابی جدید بر روی آن گذاشته شده تا شباهتش به خوش بوکننده های هوا کمتر شود.

نتیجه کالبدشکافی iFixit ، گوگل هوم همان کروم کست است!

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵:۴۸ دیده شده : ۴۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۱۹۵
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها