freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در حال حاضر سامسونگ و بسیاری از شرکت‌های OEM اندرویدی از سنسورهای اثر انگشت تولید شده توسط سایر شرکت‌ها استفاده می‌کنند. در هر حال ممکن است سامسونگ در آینده‌ به صورت شخصی به تولید سنسورهای اثر انگشت بپردازد اما هنوز مشخص نیست که این سنسورها تنها برای استفاده در محصولات سامسونگ تولید می‌شوند یا احتمال فروش آنها به سایر شرکت‌ها نیز وجود دارد.

مطابق با گزارش جدیدی از سوی یکی از رسانه‌های کره‌ای، شرکت Samsung Electronics’ System LSI احتمالا مشغول کار بر روی تراشه‌های سنسور اثر انگشت اختصاصی است. ظاهرا این تلاش‌ها از سال گذشته شروع شده و فرآیند تولید به مراحل نهایی نزدیک شده است. به این ترتیب می‌توان انتظار داشت که سامسونگ این سنسورها را در سال 2017 میلادی به مرحله تجاری‌سازی برساند.

به احتمال زیاد سامسونگ ابتدا این سنسورها را در اسمارت فون‌های پایین و میان رده خود بکار خواهد گرفت و سپس به سراغ دستگاه‌های پیشرفته‌تر می‌رود. با توجه به اینکه در حال حاضر سامسونگ بسیاری از قطعات محصولاتش را خودش تولید می‌کند، برای مثال تراشه‌های اگزینوس، رم، حافظه SSD و غیره، تولید سنسور اثر انگشت نیز توسط این شرکت چندان عجیب و دور از انتظار نیست.

نکته عجیب اینجاست که با توجه به استفاده از سنسور پیشرفته اسکن عنبیه چشم در گلکسی نوت 7، این شرکت هنوز روی تولید سنسورهای اثر انگشت متمرکز است. انتظار می‌رود که گلکسی S8 نیز که سال آینده به بازار عرضه می‌شود، به اسکنر عنبیه چشم مجهز باشد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۵:۱۱ دیده شده : ۲۷بار نویسنده : admin

سنسورهای اثر هال سنسورهاي اثر هال کاربرد سنسورهای اثر هال انواع سنسورهای اثر هال مقاله سنسورهای اثر هال سنسور اثر هال Ugn3503 سنسور اثر هال چیست سنسور اثر هال 3503 سنسور اثر هال Pdf سنسور اثر هال قیمت سنسور اثر هال دیجیتال سنسور اثر هال فروش سنسور اثر هال فروشگاه سنسورهای اثر انگشت انواع سنسورهای اثر انگشت سنسورهای تشخیص اثر انگشت قیمت سنسورهای اثر انگشت تحقیق در مورد سنسورهای اثر انگشت سنسورهای اثر حال کاربرد های سنسور اثر هال است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است اثيكا مستشفى است اثيكا است یا هست است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است في اللغة العربية معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است في المعجم معنى است في اللغة سامسونگ احتمالا مشغول تولید سنسورهای اثر انگشت اختصاصی است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۰۰۰
  • تعداد حاضران : ۲۰۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها