freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


بر اساس گزارشی جدید از یک نشریه هنگ کنگی، لنوو دیگر تصمیم ندارد گوشی هایی با برند خود را به بازار عرضه کند. ظاهراً این شرکت قصد دارد تمامی گوشی های آینده خود را با برند Moto عرضه کند. این در حالی است که لنوو تنها در سه ماه گذشته، 14 میلیون نسخه گوشی هوشمند به بازار عرضه کرده که در بین آن ها هم مدل های لنوو و هم مدل های موتو به چشم می خورند. البته لازم به ذکر است که فروش این گوشی ها حتی در کشور چین که خانه لنوو محسوب می شود، چندان رضایت بخش نبوده و بیشترین فروش گوشی های این شرکت در کشورهای دیگر صورت گرفته است.

از آنجایی که برند موتو به خصوص در زمینه اسمارت فون ها، در سراسر جهان شناخته شده تر است و قدرت بیشتری دارد، خیلی دور از انتظار نیست که لنوو بخواهد کم کم از تولید گوشی با برند خودش صرف نظر کند. در بازار کشور آمریکا، گوشی هایی با برند لنوو به هیچ وجه جایگاه مناسبی بین علاقه مندان به اسمارت فون ندارند اما گوشی های موتو، طرفداران مخصوص خود را دارند.

اخیراً تغییرات مهمی هم در بخش مربوط به گوشی های هوشمند شرکت لنوو به وجود آمده، برای مثال مدیر گروه تجاری این بخش در چین عوض شده و Gina Qiao جانشین Xudong Chen شده است. البته هنوز لنوو در خصوص این که این شرکت در آینده اسمارت فون هایش را فقط با برند موتو عرضه می کند، صحبتی نکرده و باید منتظر باشیم تا این خبر به صورت رسمی تایید شود.بد نیست بدانید که لنوو در سال 2014 میلادی، Motorola Mobility را از گوگل با قیمت تقریبی 3 میلیارد دلار خریداری کرد و به همین دلیل است که این شرکت در تولید گوشی هایش از برند موتو نیز استفاده می کند.

با این وجود، لنوو بیشتر از گوشی هایش، به خاطر پی سی ها و لپ تاپ هایی که تولید می کند شهرت دارد و اخیراً صحبت هایی هم به گوش می رسد که این شرکت قصد دارد از یک تولید کننده سخت افزار به تولید کننده نرم افزار تغییر رویه دهد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۰:۱۹ دیده شده : ۶۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۶۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها