freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


دولت ترکیه اعلام کرد که در ادامه پاکسازی‌های پس از کودتای نظامی نافرجام جولای، فعالیت ۳۷۰ گروه غیر دولتی از جمله نهادهای حقوق بشر و کودکان را متوقف کرده است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، دولت ترکیه در حالی 370 گروه و نهاد غیر دولتی را از ادامه فعالیت منع کرده است که این گروه ها متهم به ارتباط با فعالیت های تروریستی شده اند.

نعمان کورطولموش معاون نخست وزیر ترکیه ضمن دفاع از ممنوعیت فعالیت نهادهای غیر دولتی در سراسر کشور، تاکید کرد: این سازمان ها تعطیل نشده اند، فعالیت آنها فعلا تعلیق شده است. شواهد قاطعی وجود دارد که این گروه ها با سازمان های تروریستی ارتباط دارند.

وی در ادامه تصریح کرد: ترکیه مجبور است تا با تروریسم در جبهه های مختلف مبارزه کند. ما می خواهیم کشور را از وجود طرفداران گولن پاکسازی کنیم. در همین حال ما در حال مبارزه با شبه نظامیان کرد و داعش هستیم.

از این 370 گروه غیر دولتی، بیش از 153 گروه متهم به ارتباط با جنبش گولن هستند، 190 گروه نیز با پ ک ک ارتباط دارند و سایر گروه ها نیز متهم به ارتباط با داعش شده اند.

وزارت کشور ترکیه نیز اعلام کرد: تحقیقات درباره این گروه ها همچنان ادامه دارد و آنکارا با همه ساختارها، گروه ها و نهادهایی که با سازمان های تروریستی ارتباط داشته باشند، با قاطعیت مقابله خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۰:۹ دیده شده : ۶۰بار نویسنده : admin

توقف فعالیت شرکت اعلام توقف فعالیت شرکت نحوه توقف فعالیت شرکت توقف فعالیت هسا توقف فعالیت پدیده توقف فعالیت پدیده شاندیز توقف فعالیت بیمه توسعه فرض توقف فعالیت نمونه نامه توقف فعالیت پس از باران پس از باران قسمت اول پس از باران شهاب حسینی پس از باران قسمت 1 پس از باران قسمت 22 پس از باران قسمت آخر پس از باران خانم کوچک پس از باران موسیقی پس از باران قسمت 15 پس از باران 22 پس از 1400 سال پس از 1400 سال Pdf پس از 1400 سال شفا پس از 1400 سال دانلود دانلود کتاب صوتی پس از 1400 سال دانلود كتاب پس از 1400 سال کتاب صوتی پس از 1400 سال کتاب بعد از 1400 سال ایران پس از 1400 سال خرید کتاب پس از 1400 سال پس از مرگ پس از مرگ به کجا میرویم؟ پس از مرگ چه اتفاقی می افتد پس از مرگ چه خواهد شد پس از مرگم پس از مرگم چه خواهد شد پس از مرگ چه میشود؟ پس از مرگم بیا زیبا نگارم پس از مرگ مرتضی پاشایی پس از مرگم نخواهم های هایی پس از تو پس از تو نمونم برای خدا پس از تو نمونم برای خدا گلپایگانی پس از تو نمونم برای خدا دانلود پس از تو نمونم پس از توافق پس از تو نمودم برای خدا پس از تو روح سرگردان موجم پس از تو قسمت بادم پس از تولد نوزاد سریال پس از باران قسمت دوم دانلود سریال پس از باران قسمت اول دانلود قسمت اول پس از باران پخش قسمت اول سریال پس از باران پس از آن غروب رفتن پس از آن غروب رفتن معین پس از آن غروب رفتن اولین طلوع من باش پس از آن غروب رفتن دانلود پس از آن غروب رفتن اولين طلوع من باش پس از آن غروب رفتن تو بیا طلوع من باش پس از آن غروب رفتن متن بعد از آن غروب رفتن بعد از آن غروب رفتن معین آکورد پس از آن غروب رفتن پس از این زاری مکن پس از این زاری مکن ویگن دانلود پس از این زاری مکن ظاهرهویدا بعد از این زاری مکن پس از اين زاري نكن ويگن آهنگ پس از این زاری مکن آکورد پس از این زاری مکن متن پس از این زاری مکن پس ازین زاری مکن دانلود آهنگ پس از این زاری مکن شهاب حسینی در پس از باران شهاب حسینی در سریال پس از باران نقش شهاب حسینی در پس از باران شهاب حسینی در فیلم پس از باران عکس شهاب حسینی در پس از باران پس از باران بازیگران نام بازیگران پس از باران عکس بازیگران پس از باران اسم بازیگران پس از باران بازیگران مجموعه پس از باران بیوگرافی بازیگران پس از باران عکسهای بازیگران پس از باران عکس بازیگران سریال پس از باران بازیگران زن سریال پس از باران اسم بازیگران سریال پس از باران پس از ترک سیگار بعد از ترک سیگار چه باید کرد؟ بعد از ترک سیگار چه بخوریم بعد از ترک سیگار چه کنیم عوارض پس از ترک سیگار ریه پس از ترک سیگار سرفه پس از ترک سیگار افسردگی پس از ترک سیگار بدن پس از ترک سیگار یک ماه پس از ترک سیگار کودتای نافرجام ترکیه کودتای نافرجام نوژه کودتاي نافرجام نوژه کودتای نافرجام نقاب توقف فعالیت ۳۷۰ نهاد غیردولتی ترکیه پس از کودتای نافرجام

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۸۷
  • تعداد حاضران : ۱۸۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها