freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، دیمیستورا با اشاره به رخدادهای جدید بین المللی و تاثیر این رخدادها بر وضعیت سوریه، خواستار همفکری با جمهوری اسلامی ایرانی به عنوان یک بازیگر و شریک اصلی در طراحی راهکار برون رفت از بحران جاری در سوریه گردید.

نماینده دبیرکل سازمان ملل همچنین با اشاره به وضعیت پیچیده و خاص حلب، توجه همه طرفهای ذیربط جهت تسریع در حل مشکلات انسانی این شهر را ضروری خواند.

معاون وزیر امورخارجه کشورمان نیز با تشریح روند حوادث و تحولات بین المللی از نگاه جمهوری اسلامی ايران، بر اهمیت رایزنی ها در این شرایط صحه گذاشت.

جابری انصاری با اشاره به عدم تحقق توقعات و پیش بینی های برخی بازیگران منطقه ای در خصوص نامزد پیروز در انتخابات آمریکا اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران هیچگاه برنامه ریزی های خود را بر اساس اینکه در آمریکا چه کسی رئیس جمهور می شود تنظیم نکرده و این مسئله را امر داخلی آمریکا تلقی کرده است.

معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه توجه به ابعاد انسانی بحران سوریه و مبارزه جدی با تروریسم را دو موضوع کلیدی و دارای اولویت برشمرد و بر ضرورت پیگیری همزمان سه مسیر سیاسی، میدانی و انسانی بحران سوریه تاکید کرد.

جابری انصاری هرگونه راه حل موثر در خصوص وضعیت حلب را نیازمند توجه به دو مساله مهم و اساسی دانست: مقدمات تجزیه حاکمیت ملی سوریه فراهم نشود و با خروج هر چه سریعتر گروههای مسلح از شرق شهر حلب، به سیاست گروگان گیری چند صد هزار شهروند سوری به دست گروههای تروریستی خاتمه داده شود.

معاون وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد :حفظ وحدت سرزمینی و حاکمیت ملی سوریه بسیار مهم است و هر ساز و کاری در ارتباط با حل بحران سوریه و مدیریت شرائط حلب نباید ناقض این اصل مهم و اساسی باشد.
 

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۵:۶ دیده شده : ۳۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۴۱۶
  • تعداد حاضران : ۱۹۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها