freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1372153/41  زمان: 19:53  1395/08/22  بازدید: 12,164

بازیکنان تیم ملی تمرینات پرفشاری را در اردوی سرمبان مالزی و در رطوبت 84 درصدی دنبال می کنند.

به گزارش "ورزش‌سه"،  تیم ملی در آستانه پنجمین دیدار خود در مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه قرار دارد و با تعطیلی لیگ برتر بازیکنان در اختیار تیم ملی قرار دارند، تا خود را برای دیدار بعدی مقابل سوریه در مالزی آماده کنند.

 


یکی از دردسرهای تیم کی‌روش در کشور مالزی رطوبت نامتعارف و بارش‌های سیل آسای این کشور برای فوتبالیست‌های ایرانی است، که در بازی دوستانه مقابل پاپوآ گینه نو هم این دیدار دوستانه را در دقایق پایانی تحت تاثیر خود قرار داد.

 


در تصویر مورد نظر مشخص است علیرغم تمرینات با نشاط تیم ملی که همیشه در تصاویر به چشم می‌آید، فشار زیادی هم بر روی بازیکنان وجود دارد. فشاری که همراه با شرایط ویژه آب و هوایی کشور مالزی و رطوبت 84 درصدی شهر سرمبان، چالش های جدیدی را پیش روی کارلوس کی‌روش و فوتبالیست‌های ایرانی قرار می‌دهد و باید ببینیم کی‌روش که معمولا با استراتژی خاص به هر دیدار پای می‌گذارد، برای این دیدار و رطوبت بالای کشور مالزی چه تمرینات و چه افرادی را در نظر گرفته است.

 


مثل این تصویر که نشان می‌دهد مسعود شجاعی و امید ابراهیمی  تحت تاثیر جو و به احتمال زیاد تمرینات نفس‌گیر کی‌روش، سعی دارند تا با نوشیدن آب کمی از خستگی خود بکاهند.

 

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۵:۱۶ دیده شده : ۲۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۸۶
  • تعداد حاضران : ۱۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها