freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


همه ما می خواهیم اسمارت فون های خود را سریع تر شارژ کنیم اما به نظر می رسد که گوگل قصد دارد اهرم ترمزی برای برخی از این روش های شارژ سریع ایجاد کند اما از سخت افزار مناسب استفاده نمی کند.این شرکت بی سر و صدا سند سازگاری اندروید را بروزرسانی کرده که در این سند برخی از توصیه های مهم را درباره چیزی که می خواهد در زمینه دستگاه های USB نوع C در گوشی های بعدی ببیند جای داده است. شناخته شده ترین تکنولوژی سوم شخص شارژ سریع در اسمارت فون ها، شارژ سریع کوالکوم است که با نام نسخه 3.0 شناخته می شود. همچنین چند سخت افزار غیر استاندارد دیگر نیز مثل VOOC اوپو و Pump Express مدیاتک در بازار موجود هستند.

اما مستندات بروزرسانی شده توسط گوگل به وضوح می خواد تولید کنندگان اسمارت فون ها به استانداردهای انرژی رسانی USB بکار رفته در گوشی های پیکسل متعهد باشند:

به شدت توصیه می شودکه دستگاه های USB نوع C از روش های اختصاصی شارژ که ولتاژ Vbus را بین مراحل پیش فرض تغییر می دهند پشتیبانی نکنند و یا قادر نباشند نقش منبع را به طوری که منجر به مشکلات سازگاری با شارژرها یا دستگاه هایی که از روش های استاندارد انرژی رسانی USB پشتیبانی می کنند، تغییر دهند. با توجه به اینکه این موضوع اکیداً توصیه شده، در نسخه های بعدی اندروید نیازمند این خواهیم بودکه تمامی دستگاه های USB نوع C به طور کامل از سازگاری با شارژر های USB نوع C استاندارد پشتیبانی کنند.

جمله آخر به طور واضحی به تکنولوژی های شارژ سریع خارجی مثل کوالکوم، اوپو و مدیاتک هشدار می دهد که در آینده نزدیک توسط گوگل سرکوب خواهند شد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۰:۱۸ دیده شده : ۳۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها