freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


تسلا برای پاسخگویی به تمامی سفارش های ثبت شده برای Model 3 ، باید ساخت تعداد زیادی خودرو را در آینده متصور شود که اگر بخواهیم دقیق تر صحبت کنیم باید بگوییم ساخت 500 هزار خودرو در سال تا سال 2018 میلادی. برای دستیابی به چنین امکانی تسلا دست به خرید بزرگی زده است. تسلا به زودی تملک کارخانه مهندسی Grohmann را به نام خود منتقل خواهد کرد. این کارخانه آلمانی در حوزه تولید محصولات خودران فعالیت دارد. این معامله که منجر به پیدایش Tesla Grohmann Automation می شود، ایلان ماسک و همراهان او را به دانش و سیستم های مورد نیاز برای تولید انبوه مجهز می کند؛ بنابراین تولید محصولات تسلا از این پس نه فقط در ابر کارخانه تسلا و بلکه در تمامی نقاط جهان انجام خواهد شد. کارخانه Grohmann به عنوان مرکز اتوماسیون پیشرفته تسلا در آلمان به فعالیت خود ادامه می دهد که در آینده مراکز دیگری به آن افزوده خواهند شد.

اگر تسلا تاییدیه رگولاتوری ها را دریافت کند، این قرارداد اوایل سال 2017 نهایی خواهد شد. همانطور که حتما حدس زده اید تسلا این معامله را به عنوان مزیتی برای آلمان مطرح می کند و اعلام می کند که قصد دارد در دوسال آینده حدود 1000 فرصت شغلی برای مهندسین و تکنیسین های ماهر در کشور آلمان ایجاد کند.

این اقدام تسلا خیلی هم ناگهانی صورت نگرفته است. تسلا و Grohmann پیشتر نیز در تولید مشارکت داشته اند و طرفین به این نتیجه رسیدند که با ادغام عملکرد بهتری را از خود نشان خواهند داد. واضح است که تسلا قصد دارد فعالیت های خود را از تولید مدل 3 بسیار فراتر ببرد. و در ضمن تمام فعالیت های جدید و تعهداتی که در خصوص خودروهای کاملا خودران داده است و هر آنچه که از خرید سولار سیتی حاصل خواهد شد،، تسلا باید بیاموزد که چگونه در مدت زمانی نسبتا کوتاه طیف وسیعتری از محصول را تولید و عرضه کند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۰:۲۰ دیده شده : ۷۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۵۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها