freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


استاندار ايلام درباره آخرين وضعيت زائران در مرز مهران و تعطیلی مدارس این شهر توضیحاتی ارائه داد.

تعطیلی دو هفته ای مدارس مهران صحت ندارد/ مدارس تنها یک روز قبل از اربعین تعطیل هستند"محمدرضا مرواريد" استاندار ايلام در گفت‌وگو با خبرنگار وزارت کشور گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره آخرين وضعيت زائران اربعين در مرز مهران اظهار داشت: گيت هاى ورودی و خروجى از نخستين روز تردد زوار به صورت شبانه روزى فعال شده است.

وى افزود: برخلاف تصور عامه با نزديك شدن به روز اربعين تردد زوار بدون اراىه ويزا و رواديد  امكان پذير نخواهد بود. تا به امروز 1300 نفر از افرادى كه بدون رواديد اقدام به عبور از مرز كرده اند را به شهرهاى خود بازگردانديم.

مرواريد اظهارداشت: مدارس مهران با وجود حجم گسترده تردد زاىران تعطيل نيست و تنها يك روز قبل از اربعين (شنبه)، مدارس تعطيل خواهد بود.

مرواريد گفت: در جلسه اى كه شب گذشته با مقامات عراقى داشتيم آنها هم ارائه رواديد از سوى زوار اربعين را براى عبور از مرز عراق ضرورى دانستند.

استاندار ايلام درباره خدمت رسانى به زائران يادآور شد: با وجود توقف گاه و چادرهايى كه برخى  ارگانها از جمله سپاه براى زاىران در نظر گرفته است مي توان به ١٠٠هزار نفر خدمات ارائه داد.

وى تصريح كرد: در حال حاضر ٦٠٠ هزار نفر از مرزهاى ايلام و ٥٠ درصد زائران هم از مرز مهران عبور كردند. باوجود ظرفيت هاى مرزى، روزانه امكان پذيرش حداقل١٥٠ هزار زائر وجود دارد.

انتهاى پيام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰:۳۰:۲۳ دیده شده : ۵۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۲
  • تعداد حاضران : ۲۴۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها