freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1372143/2  زمان: 19:05  1395/08/22  بازدید: 1,893

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت :  نامه فدراسیون فوتبال شایعه است، مجمع فوق العاده برگزار می شود!

گزارش "ورزش سه"، درحالی که به نظر می رسید فدراسیون فوتبال طی نامه‌ای رسمی برگزاری مجمع فوق العاده هیئت فوتبال خراسان رضوی را لغو کرده، اما اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ارسال این نامه و لغو مجمع را شایعه عنوان کرده است!

 


 بعد از اینکه مشخص شد مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی بدون هماهنگی فدراسیون فوتبال و برخلاف اساسنامه این فدراسیون، قصد دارد تا مجمع فوق العاده هیئت فوتبال این استان را برگزار کند، فدراسیون فوتبال به سرعت وارد کار شد و طی نامه رسمی این مجمع را غیر قانونی دانست و برگزاری آن را لغو کرد.

 


با این وجود، اما در حرکتی عجیب مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی بی توجه به این نامه رسمی از معاون خود خواسته است تا این مجمع را به هر شکل ممکن برگزار کند!

 


بر این اساس هوشنگ ولی‌پور، معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در گفت و گویی با سایت رسمی این اداره خبر از برگزاری این مجمع در تاریخ مقرر یعنی 27 آبان داد و عجیب تر آنکه نامه رسمی فدراسیون را به رسمیت نشناخته و اعلام داشته است که لغو مجمع شایعه است.


جالب تر اینکه مجمع با حضور نماینده وزارت ورزش و جوانان و بدون حضور نماینده فدراسیون برگزار می‌شود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰:۵۵:۱۲ دیده شده : ۵۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۷
  • تعداد حاضران : ۲۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها