freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1372184/30  زمان: 01:06  1395/08/23  بازدید: 821

تیم ملی اسپانیا در دیداری از مرحله مقدماتی جام جهانی 2018، مقابل مقدونیه با نتیجه 4-0 به پیروزی رسید.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان خولن لوپتگی در این دیدار در نیمه اول تنها یک بار توانستند دروازه حریف را باز کنند اما در نیمه دوم، سه بار دیگر به گل رسیدند و یک پیروزی پرگل را جشن گرفتند.

 

همانطور که انتظار می رفت بازی با برتری اسپانیا آغاز شد اما این تیم مقدونیه بود که اولین موقعیت جدی بازی را در دقیقه 5 ایجاد کرد.  روی یک ضربه کرنر بود که تیم میهمان می توانست به گل برسد اما داوید دخیا با یک واکنش تماشایی، دروازه اسپانیا را بسته نگه داشت.

 

برتری اسپانیایی ها ادامه داشت و در مقابل تیم میهمان هم روی ضدحملات، خطرات جسته و گریخته ای روی دروازه دخیا ایجاد می کرد تا اینکه در دقیقه 34، روی اشتباه مدافعان مقدونیه، لا روخا به گل رسید.

 

 

 

روی ارسال کارواخال از سمت راست بود که دو مدافع میهمان در تخمین محل فرود توپ اشتباه کردند و توپ با ضربه دارکو ولکوسکی وارد دروازه شد. در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل دنبال شد و در نهایت این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

 

اسپانیا نیمه دوم را بسیار هجومی آغاز کرد و می توانست در همان 5 دقیقه ابتدایی، دو بار دروازه حریف را باز کند اما ضربات موراتا و داوید سیلوا، راهی به چهارچوب دروازه حریف پیدا نکرد.

 

برتری لاروخا ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 63، ویتولو برتری اسپانیا را به دو گل افزایش داد. باز هم روی سراسیمگی مدافعان مقدونیه بود که پاس نه چندان خوب داوید سیلوا در دهانه دروازه به ویتولو رسید و او هم با ضربه سر کار را تمام کرد.

 

 

 

 

بعد از این گل برای دقایقی از شدت حملات اسپانیا کاسته شد اما در 10 دقیقه پایانی، بازیکنان این تیم کاملا توپ و میدان را در اختیار گرفتند و دو بار دیگر به گل رسیدند.

 

ابتدا در دقیقه 84، روی ارسال عالی دنی کارواخال، مونرئال با یک بغل پای ساده، دروازه را باز کرد. سپس یک دقیقه بعد، داوید سیلوا که در عمق فرار کرده بود، با یک پاس رو به عقب، آرتیس آدوریس را صاحب موقعیت کرد و او هم با ضربه ای دقیق، حساب کار را 4-0 کرد. در دقایق پایانی اتفاقی رخ نداد و اسپانیا با همین نتیجه به پیروزی رسید.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱:۵۵:۱۰ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۴۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها