freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۲۲۱۵۱

۱۱۴۵  بازدید

در گوشه ای دور از شمال ژاپن، جایی قرار دارد که با مزارع برنج پلکانی و باغ های سیب شناخته شده است؛ روستای کوچک شینگو، جایی که یک جاذبه عجیب تر هم دارد. یک تپه کوچک از زمین بایر در میان جنگل بامبو که با نرده های سفید کوتاه احاطه شده و با یک صلیب چوبی بزرگ مشخص شده است.

برترین ها: در گوشه ای دور از شمال ژاپن، جایی قرار دارد که با مزارع برنج پلکانی و باغ های سیب شناخته شده است؛ روستای کوچک شینگو، جایی که یک جاذبه عجیب تر هم دارد. یک تپه کوچک از زمین بایر در میان جنگل بامبو که با نرده های سفید کوتاه احاطه شده و با یک صلیب چوبی بزرگ مشخص شده است. گفته می شود زیر این قطعه زمین بقایای عیسی مسیح قرار دارد. طبق این فرهنگ عامیانه عجیب، عیسی به صلیب کشیده نشده و نمرده است، بلکه او برادرش بوده است. عیسی برای فرار از مصلوب شدن جای خود را با برادرش عوض کرده و عیسای واقعی از سیبری به شمال ژاپن فرار کرده، در آنجا کشاورز برنج شده، ازدواج کرده، خانواده تشکیل داده و سرانجام در سن 106 سالگی مرده است. حتی خانواده ای در این روستا وجود دارد که گفته می شود از نوادگان مستقیم مسیح هستند.


اما چیزهای بیشتری برای گفتن وجود دارد. براساس افسانه محلی، مسیح اولین بار در سن 21 سالگی برای مطالعه الهیات به از ژاپن بازدید کرد. او به مدت 12 سال در ژاپن ماند و زبان و فرهنگ بومی آن را یاد گرفت و سپس در سن 33 سالگی برای موعظه به اورشلیم بازگشت. منبع این داستان عجیب و غریب اسناد تاکنوچی (Takenouchi) نامیده می شود که گفته می شود در سال 1930 کشف شده و زندگی و مرگ عیسی مسیح را از جمله سال های گمشده که در عهدجدید نیامده را با جزئیات بیان کرده است.

چندین گمانه زنی درباره دوران گمشده سال های اولیه زندگی مسیح وجود دارد. عیسی در بریتانیا بوده است؟ از کشمیر در هندوستان بازدید کرده است؟ یا نه تنها در ژاپن بوده بلکه در ژاپن هم درگذشته است؟ این تئوری توسط یک کشیش شنتو به نام «کیومارو تاکوچی» بیان شده که ادعا می کند اسناد را نوشته شده به زبان عبری در کتابخانه خانوادگیشان کشف کرده است. اسناد اصلی ناپدید شده اما ترجمه ژاپنی و انگلیسی این نسخه های خطی مرموز موجود هستند. اگرچه محققان این نظریه را رد کرده اند و اسناد جعلی به نظر می رسند، زبان شناسان شباهت هایی بین زبان ژاپنی و عبری باستان یافته اند. به عنوان مثال نام این روستا قبلا Herai بوده که بعضی می گویند از کلمه Hebrai گرفته شده که به معنای عبری در زبان ژاپنی است. روستاییان نیز سنت هایی دارند که به طور قابل توجهی ژاپنی نیست. نوزادان در سبدهای بافته نگهداری می شوند و روی پیشانی آن ها با صلیب مشخص می شود. این نماد در مذهب بودا و شینتو، دو مذهب اصلی ژاپن معنا ندارد.  صلیب گیج کننده هم هست، چرا که اگر عیسی به صلیب کشیده نشده پس علامت صلیب در این گوشه ژاپن چه معنایی دارد؟ درواقع دو آرامگاه در شینگو وجود دارد، یکی شامل جسم مسیح است و دیگری گوش برادر کوچکتر او که به صلیب کشیده شد. در مقابل مقبره ها هم سبدی قرار دارد که زائران برای تشکر از اجابت دعاهایشان در آن سکه می ریزند. برخی محققان معتقدند که مقبره ها بدن مبلغان مذهبی قرن 16 را در خود دارند. حتی خود «Junichiro Sawaguchi» فرزند ارشد خانواده شینگو که گفته می شود از نوادگان مسیح هستند، این داستان را باور نمی کند اما در مورد ابراز این نظر احتیاط می کند. هنگامی که از او پرسیده می شود، شانه های خود را بالا می اندازد.

آرامگاه عیسی مسیح در ژاپن! 
آرامگاه عیسی مسیح در ژاپن! 
آرامگاه عیسی مسیح در ژاپن! 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۵۵:۲۱ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin

آرامگاه حضرت عیسی قبر حضرت عیسی مقبره حضرت عیسی مقبره حضرت عیسی کجاست مقبره حضرت عیسی مسیح آرامگاه حضرت عیسی کجاست مسیح در قرآن مسيح در قرآن بازگشت مسیح در قرآن ظهور مسیح در قرآن مصلوب شدن مسیح در قرآن تولد مسیح در قرآن حضرت مسیح در قرآن مرگ مسیح در قرآن صلیب مسیح در قرآن مسیح قرآن مسیح در شعر فارسی مسیح در اورشلیم مسیح در ویکی صدا مسیح ویکی صدا مسيح ويكي صدا مسیح در شعر نو مسیح در شب قدر مسيح در شب قدر کتاب مسیح در شب قدر كتاب مسيح در شب قدر دانلود کتاب مسیح در شب قدر خرید کتاب مسیح در شب قدر قیمت کتاب مسیح در شب قدر مسیح دروغین ظهور مسیح دروغین مسیح در کجا متولد شد مسیح متولد شد مسیح در کدام کشور متولد شد مسیح در ابولی توقف کرد فیلم مسیح در ابولی توقف کرد دانلود فیلم مسیح در ابولی توقف کرد مسیح در اسلام مسيح در اسلام حضرت مسیح در اسلام مسيح اسلام ژاپن دختر ژاپن موزیک ژاپن به انگلیسی ژاپنی به انگلیسی حروف ژاپنی به انگلیسی تخمه ژاپنی به انگلیسی دیکشنری ژاپنی به انگلیسی ترجمه ژاپنی به انگلیسی اهل ژاپن به انگلیسی الفبای ژاپنی به انگلیسی ژاپن جنگ جهانی دوم ژاپن جنگ جهاني دوم ژاپن در طول جنگ جهانی دوم ژاپن در جنگ جهاني دوم ژاپن و جنگ جهانی دوم امپراتور ژاپن جنگ جهانی دوم جنایات ژاپن جنگ جهانی دوم ژاپن بعد از جنگ جهانی دوم ژاپن پس از جنگ جهانی دوم ژاپن قبل از جنگ جهانی دوم ژاپن مناطق دیدنی Japan مناطق دیدنی ژاپن قدیم در جدول ژاپن امارات ژاپن امارات فوتبال ژاپن امارات نتیجه ژاپن امارات نتیجه نهایی ژاپن امارات پنالتی ژاپن امارات جام ملتهای آسیا ژاپن امارات 2015 ژاپن امارات جام ملت ها امارات ژاپن را حذف کرد بازی ژاپن امارات ژاپن ویکی پدیا پرچم ژاپن ویکی پدیا سونامی ژاپن ویکی پدیا ارتش ژاپن ویکی پدیا تاریخ ژاپن ویکی پدیا ژاپن در ویکی پدیا تخمه ژاپنی ویکی پدیا به ژاپنی ویکی پدیا هنر ژاپن ویکی پدیا اقتصاد ژاپن ویکی پدیا ژاپن ارتش ندارد ایا ژاپن ارتش مستقل ندارد آرامگاه عیسی مسیح در ژاپن!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها