freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه در دیدار با معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان پیرامون آخرین تحولات سیاسی و میدانی سوریه و وضعیت حلب گفتگو و رایزنی کرد.

به گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، "استفان دیمیستورا" نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه در دیدار با "جابری انصاری" معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان پیرامون آخرین تحولات سیاسی و میدانی سوریه و وضعیت حلب گفتگو و رایزنی کرد. 

دیمیستورا با اشاره به رخدادهای جدید بین المللی و تاثیر این رخدادها بر وضعیت سوریه، خواستار همفکری با جمهوری اسلامی ایرانی به عنوان یک بازیگر و شریک اصلی در طراحی راهکار برون رفت از بحران جاری در سوریه گردید.

نماینده دبیرکل سازمان ملل همچنین با اشاره به وضعیت پیچیده و خاص حلب، توجه همه طرفهای ذیربط جهت تسریع در حل مشکلات انسانی این شهر را ضروری خواند.

معاون وزیر امورخارجه کشورمان نیز با تشریح روند حوادث و تحولات بین المللی از نگاه جمهوری اسلامی ايران، بر اهمیت رایزنی ها در این شرایط صحه گذاشت. 

ملاقات نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه با جابری انصاری

جابری انصاری با اشاره به عدم تحقق توقعات و پیش بینی های برخی بازیگران منطقه ای در خصوص نامزد پیروز در انتخابات آمریکا اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران هیچگاه برنامه ریزی های خود را بر اساس اینکه در آمریکا چه کسی رئیس جمهور می شود تنظیم نکرده و این مسئله را امر داخلی آمریکا تلقی کرده است.

معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه توجه به ابعاد انسانی بحران سوریه و مبارزه جدی با تروریسم را دو موضوع کلیدی و دارای اولویت برشمرد و بر ضرورت پیگیری همزمان سه مسیر سیاسی، میدانی و انسانی بحران سوریه تاکید کرد.

ملاقات نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه با جابری انصاری

جابری انصاری هرگونه راه حل موثر در خصوص وضعیت حلب را نیازمند توجه به دو مساله مهم و اساسی دانست: مقدمات تجزیه حاکمیت ملی سوریه فراهم نشود و با خروج هر چه سریعتر گروههای مسلح از شرق شهر حلب، به سیاست گروگان گیری چند صد هزار شهروند سوری به دست گروههای تروریستی خاتمه داده شود.

معاون وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد حفظ وحدت سرزمینی و حاکمیت ملی سوریه بسیار مهم است و هر ساز و کاری در ارتباط با حل بحران سوریه و مدیریت شرائط حلب نباید ناقض این اصل مهم و اساسی باشد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۳:۱۵:۱۸ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۵۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها