freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


سلمان خدادادی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: دولت به صورت غیررسمی لایحه اصلاح قانون نظام خدمات کشوری را به مجلس داده و در حال تهیه برای تقدیم آن به صورت رسمی است. این یکی از کارهای مهم و کلید اساسی رفع بخشی از مشکلات کشور است که کمیسیون اجتماعی به آن وارد خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه اصلاح قانون نظام خدمات کشوری نجات دهنده سیستم اداری خواهد بود گفت: اگر چنین قانونی وجود داشت دیگر با پدیده فیش های حقوقی مواجه نمی شدیم. لازم است قانون نظام خدمات کشوری کارشناسی شود تا دیگر با سوء استفاده از این قانون و برخی دوگانگی‌ها، زاویه ها و اختلافات روبرو نشویم.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس ابراز امیدواری کرد که با بررسی دقیق این قانون مشکلات عدیده ای همچون فاصله دریافتی حقوق بازنشستگان، استخدام ها و قراردادهای نیروهای شرکتی، پیمانی و رسمی سامان یابد و امنیت در ادارات و سازمان ها حاکم شود.

خدادادی با بیان اینکه این لایحه بیش از صد ماده دارد گفت:‌ اگر این لایحه به خوبی تنظیم شود ایران از باب مسائل اداری تضمین می‌شود. ما امیدواریم بررسی این لایحه تا پایان سال جاری در کمیسیون اجتماعی به اتمام برسد و در یک سال آینده در مجلس تصویب شود تا شاهد تحول عظیمی در سیستم اداری و مدیریتی کشور باشیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۳:۲۵:۲۵ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۲۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها