freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ارتش سوریه با ارسال پیامک، به تروریست‌های حاضر در حلب 24 ساعت مهلت داد از این مناطق خارج شوند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، ارتش سوریه با ارسال پیامک، به تروریست‌های حاضر در حلب  24 ساعت مهلت داد از این مناطق خارج شوند و هشدار داد در غیر این صورت، با حمله راهبردی ارتش پایمال خواهند شد.

بر این اساس، پیامکی بر روی گوشی‌های تلفن همراه در حلب ارسال شده است که به آنان مهلتی 24 ساعته برای خروج می دهد و تاکید می کند که در غیر این صورت، عملیات ویژه ارتش آنان را نابود خواهد کرد.

ترجمه متن پیامک ارسال شده برای تلفن های همراه در منطقه حلب بدین شرح است:

«به تمامی افراد مسلح در مناطق شرقی حلب، فقط 24 ساعت مهلت داده می شود که برای خروج از این منطقه تصمیم بگیرند. فرماندهان فراری شما در خارج، توان نجات شما را ندارند. هرکس خواهان ادامه زندگی امن است، سلاح خود را بر زمین بگذارد و ما هم سلامت او را تضمین می کنیم. پس از پایان مهلت اعلام شده، حمله راهبردی با سلاح‌های بسیار دقیق آغاز خواهد شد».

گفتنی است، آخرین آتش بس انسانی در حلب در روز 4 نوامبر (14 آبان) به مدت 10 ساعت ادامه یافت، اما رابرت ماردینی، رئیس کمیته بین المللی صلبی سرخ در خاورمیانه اعلام کرد: برنامه انتقال مجروحان و خانواده های آنان از شرق حلب ناکام مانده است، زیرا گروه های مسلح مستقر در داخل حلب ضمانت های لازم را برای انجام این کار نداده اند.

انتهای پیام/ 

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۲۵:۲۳ دیده شده : ۳۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۲
  • تعداد حاضران : ۲۴۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها