freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران تنها 40 درصد از اقدامات خود را در راستای حل مشکلات محور 17 شهریور انجام داده است.

60 درصد از پروژه محور 17 شهریور تکمیل نشده است/ شورای شهر برای ساماندهی این محور مجددا به این پروژه ورود پیدا خواهد کردابوالفضل قناعتی عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به مشکلات خیابان17 شهریور، اظهار داشت: شورای شهر برای ساماندهی این محور دوباره به این پروژه ورود پیدا خواهد کرد تا به شکل قبلی خود بازگردد.

وی با بیان اینکه بحث اصلی شورا با شهرداری تهران در رابطه با باز شدن این خیابان فراهم کردن شرایطی برای فعالیت کسبه و شهروندان بوده است، افزود: در حال حاضر این خیابان باز شده اما شرایطی که کسبه و شهروندان بتوانند مانند قبل از آن استفاده کنند، محیا نشده است.

عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه به گفته یکی از کسبه هر روز عده‌ای در این محور برنامه‌ای به راه می‌اندازند و وضعیت را بدتر می‌کنند، تصریح کرد: بعضی روزها در این مسیر کاروان‌هایی راه‌اندازی می‌شود که این موضوع برای کسبه محل مشکلاتی را ایجاد کرده است.

قناعتی با تأکید بر اینکه بحث  شورا با شهرداری تهران برداشتن جدول و نیوجرسی نبود، گفت: بحث ما این بود که شرایط را برای درآمدزایی بهتر کسبه فراهم کنند اما با پیگیری شورا و مطالبه مردمی تنها 40 درصد کار در این محور توسط شهرداری تهران انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری تهران هنوز 60 درصد از پروژه محور 17 شهریور را تکمیل نکرده است، افزود: شهرداری تهران باید شرایط را هموار کند تا شهروندان و کسبه بتوانند از فضای این محور به درستی استفاده کنند.

عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه دوباره باید شرایط محور 17 شهریور را بررسی کنیم، گفت: باید مسیر این محور را برای کاهش ترافیک و راه اندازی مجدد کسب و کار به حالت اولیه بازگردانیم.

قناعتی با بیان اینکه در گذشته یک تصمیم غیر کارشناسی برای این محور گرفته شده است، تأکید کرد: پیوست‌های اجتماعی و اقتصادی برای این محور لحاظ نشده به همین دلیل باید هرچه سریعتر به دنبال حل مشکلات مردم و کسبه محور 17 شهریور باشیم.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۵:۴۰ دیده شده : ۲۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۰۸
  • تعداد حاضران : ۱۶۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها