freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اوایل سال جاری میلادی شرکت اپل اعلام کرد که به زودی سرویس پرداخت همراه اپلی پی از طریق وب نیز قابل استفاده خواهد شد. تا پیش از این اپل پی تنها در فروشگاه‌های فیزیکی قابل استفاده بود اما پرداخت در وب به این معنا بود که کاربران iOS می‌توانستند به زودی از دستگاه‌های همراه خود برای تایید خریدها و پرداخت به صورت آنلاین استفاده کنند.

اما وضعیت سرویس اپل پی در پرداخت‌های آنلاین چطور است؟ اگرچه اپل پی نتوانسته در دنیای واقعی آن طور که انتظار می‌رفت توجه چندانی به خود جلب کند، وضعیتش در وب بسیار بهتر بوده است. مطابق با گزارش جدید SimilarTech، اپل پی در حال حاضر پنجمین پلتفرم محبوب پرداخت آنلاین جهان است.

همان طور که انتظار می‌رود در حال حاضر PayPal و PayPal Subscribe محبوب ترین سرویس‌های پرداخت آنلاین هستند و در جایگاه سوم و چهارم نیز به ترتیب Stripe و Braintree قرار دارند. قرار داشتن در جایگاه پنجم برای اپل پی ارزشی معادل سه جایگاه برتر یا حتی برترین جایگاه دارد، زیرا این سرویس نوپا و تازه نفس توانسته در مدت زمانی کوتاه بسیار از سایر پلتفرم‌های رقیب را از سر راه خود کنار بزند.

با توجه به قابلیت استفاده از تاپ آی دی در مک بوک پروهای جدید، فرآیند پرداخت های آنلاین برای کاربران اپل بسیار راحت‌تر خواهد شد و انتظار می‌رود که استفاده از پرداخت‌های وب با استفاده از اپل پی به زودی بهبود چشمگیری داشته باشد. باید منتظر بمانیم و ببینیم که اپل پی می‌تواند سرویس قدیمی و قدرتمندی مانند PayPal را نیز شکست دهد یا نه.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵:۹ دیده شده : ۳۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۰
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها