freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1372221/31  زمان: 11:38  1395/08/23  بازدید: 92

کریس کولمن، سرمربی ولز مدعی شد که شاگردانش پس از تساوی 1-1 مقابل صربستان، نابود شدند.

 

به گزارش "ورزش سه"، ولز با تک گل نیمه اول گرت بیل از حریف خود پیش بود ولی در دقیقه 85، میتروویچ کار را به تساوی کشاند. این در حالی بود که پیش از گل میتروویچ، ولز یک بار توپ را به تیر دروازه زده بود و چندین موقعیت خوب داشت.

 

کولمن پس از بازی گفت:" ما توپ را به تیرک حریف می‌زنیم و همان توپ بازمی‌گردد،از بین دو بازیکن ما عبور می‌کند و ضربه حریف وارد دروازه ما می‌شود. ما از نقاط قوت آنها به خوبی آگاه بودیم.

 

 

 

 

صربستان تیم خوبی است. ولی جدا از این، من فقط یک واکنش از وین هنسی به خاطر دارم و چیز دیگری به ذهنم نمی‌آید. می‌دانستیم بازی سختی خواهد بود.از عملکرد بازیکنان راضی بودم.

 

فکر می‌کنم به اندازه کافی جنگیدیم که امتیاز بگیریم. ما باید دو بار با جمهوری ایرلند بازی کنیم. آنها تیمی هستند که در صدر جدول حکمرانی می‌کنند. اگر گرجستان را شکست می‌دادیم، یک امتیاز در بازی امشب خوب بود و ما هنوز در مسیر بودیم. ولی حالا بازیکنان من نابود شده اند."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۵:۱۳ دیده شده : ۴۲بار نویسنده : admin

برد ایران مقابل صربستان برد واليبال ايران مقابل صربستان برد والیبال ایران مقابل صربستان بازتاب برد ایران مقابل صربستان بازتاب برد والیبال ایران مقابل صربستان برد ایران برابر صربستان برد ایران در برابر صربستان برد والیبال ایران برابر صربستان پیروزی ایران مقابل صربستان بازتاب پیروزی والیبال ایران مقابل صربستان پیروزی والیبال ایران مقابل صربستان برد والیبال مقابل صربستان والیبال ایران مقابل صربستان باخت والیبال ایران مقابل صربستان بازی والیبال ایران مقابل صربستان شکست واليبال ايران مقابل صربستان باخت ايران مقابل صربستان حرکات نیمار مقابل صربستان ترکیب ایران مقابل صربستان ناامید کننده به انگلیسی ناامید کننده استاتوس ناامید کننده جملات ناامید کننده اشعار ناامید کننده متن ناامید کننده جملات ناامید کننده از زندگی شعر ناامید کننده جمله ناامید کننده سخنان ناامید کننده استاتوس های ناامید کننده جملات ناامید کننده غمگین جملات ناامید کننده از بزرگان جملات نااميد كننده جملات کوتاه ناامید کننده جملات غمگین و ناامید کننده جملات خیلی ناامید کننده متن های ناامید کننده دانلود شعر های ناامید کننده شعر های ناامید کننده جمله های ناامید کننده جمله های کوتاه ناامید کننده بود سبنسر بود سبنسر وترانس هيل مترجم بود سبنسر في الغرب بود سبنسر في الغرب مترجم بود سبنسر مترجم بود سبنسر البلدوزر بود سبنسر وترانس هيل يوتيوب بود سبنسر كابوي بود سبنسر كامل بود سبنسر فلم كامل بودبودک بودبودک تلگرام بودبودک سرشماری بود آیا که خرامان بود آیا که خرامان شجریان دانلود بود آیا که خرامان شجریان بود آيا كه خرامان ز درم بود آیا که خرامان ز درم باز آیی ؟ بود آیا که خرامان به برم باز آیی بود آيا كه خرامان بود ایا که خرامان ز درم بازایی بود آیا که خرامان به درم باز آیی بود آيا كه خرامان ز درم بازآيي بود اسپنسر بود اسپنسر ویکی پدیا باد اسپنسر و ترنس هیل باد اسپنسر ترنس هیل بود اسپنسر پلیس عکس بود اسپنسر دانلود فیلم بود اسپنسر افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجم افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة كاملة افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة عربي فلم بود سبنسر وترانس هيل مترجم افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجم عربي تحميل افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة تحميل افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجم فيلم حامي الطيور بود سبنسر وترانس هيل مترجم بود سبنسر وترانس هيل بود سبنسر وترانس هيل ويكيبيديا أفلام بود سبنسر وترانس هيل افلام بود سبنسر وترانس هيل كامل فلم بود سبنسر وترانس هيل بود بامیان بود باميان بود های بامیان عکس بود بامیان معلومات درباره بود بامیان بود درد مو بود درد موو درمونم از دوست بود درد مو و درمونم از بود عاشق فراق اندر کولمن: تساوی مقابل صربستان ناامید کننده بود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۶
  • تعداد حاضران : ۱۲۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها