freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نمایندگان مجلس به وزیر امور خارجه تذکر دادند؛

نماینده مردم میناب به وزیر امور خارجه لزوم تسریع در امر آزادسازی صیادان در بند در کشور سومالی را متذکر شد.

لزوم انجام اقدامات لازم برای آزادسازی صیادان دربند ایرانی در سومالی
به گزارش حوزه مجلس  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (23 آبان 95) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:
 
سید مصطفی ذوالقدر نماینده مردم میناب به وزیر امور خارجه لزوم تسریع در امر آزادسازی صیادان در بند در کشور سومالی را متذکر شد.
 
داود محمدی نماینده مردم قزوین به وزیر آموزش و پرورش لزوم اجرای قانون راجع به جذب و استخدام مربیان پیش‌دبستانی را متذکر شد.
 
سید فرید موسوی و سیده فاطمه حسینی نمایندگان تهران در تذکری به وزیر صنعت خواستار تسریع در اتخاذ تصمیم در خصوص موافقت‌نامه تسهیل تجارت شدند.
 
سید فرید موسوی نماینده مردم تهران در تذکری به وزیر کشور خواستار تذکر وی به استانداران راجع به لزوم همکاری برای برگزاری برنامه‌های تشکل جامعه اسلامی دانشجویان شد.
 
نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه به رئیس جمهور لزوم رسیدگی به وضعیت خانواده‌های شهدای مدافع حرم از جمله تیپ فاطمیون را متذکر شد.
 
سید علی ادیانی نماینده مردم قائمشهر به وزیر اقتصاد لزوم تهیه و ابلاغ چهارچوب استانداردهای حسابرسی عملیاتی و اجرای دقیق آن و به وزیر امور خارجه لزوم تنظیم سطح روابط و مناسبات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی با کشورهای دارای دیدگاه‌ها و مواضع غیر همسو با جمهوری اسلامی ایران را متذکر شد.
 
انتهای پیام/
منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۰:۳۰ دیده شده : ۴۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۸۱
  • تعداد حاضران : ۱۹۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها