freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، صهیونیست‌ها را هیجان زده کرده است.

به گزارش  گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ای بی سی نیوز در مطلبی نوشت: دونالد ترامپ جمهوریخواه در حالی در انتخابات آمریکا پیروز شد که اعتراضات گسترده‌ای نسبت به انتخاب وی وجود دارد. در این میان، صهیونیست ها از پیروزی ترامپ خشنودند و بر این باورند که وی رئیس جمهوری است که روابط نزدیک و دوستانه‌ای با اسرائیل خواهد داشت و به شدت از آنها حمایت و طرفداری خواهد کرد.

دونالد ترامپ در رقابت های انتخاباتی وعده داده بود بیت المقدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت خواهد شناخت و سفارت آمریکا را از تل آویو به بیت المقدس منتقل خواهد کرد. جرج بوش، رئیس جمهور اسبق آمریکا، نیز چنین وعده ای داده بود؛ اما هیچ گاه این وعده محقق نشد.

وی همچنین وعده داده بود در صورت پیروزی در انتخابات توافق هسته ای ایران را که یک توافق چندجانبه و بین المللی است، پاره خواهد کرد. چنین امری قطعا به مذاق اسرائیل خوش خواهد آمد؛ اما شاید در عمل ترامپ نتواند این توافق را باطل کند.

با وجود چالش های پیش روی اجرایی کردن چنین وعده هایی، بسیاری از صهیونیست ها از انتخاب ترامپ هیجان زده و خوشحالند. شاید ترامپ به سالها مخالفت کاخ سفید نسبت به گسترش شهرک سازی ها در سرزمین های اشغالی پایان دهد. 

در انتهای این مطلب آمده است: از سوی دیگر، گروه ها وجنبش های مقاومت فلسطین نیز منتظر سیاست های رئیس جمهور جدید آمریکا در قبال فلسطین و رژیم صهیونیستی هستند. مردم فلسطین از انتخاب ترامپ نگرانند. هنوز مشخص نیست سیاست های ترامپ در قبال سرزمین های اشغالی چه خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۵:۸ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها