freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۱۷۹۸۲

۲۷۱  بازدید

ماهنامه خط خطی - حسن غلامعلی فرد: باخبر شده ام که شهرداری تهران گفته است: «400 هکتار درخت به جای دریاچه شیرابه کهریزک کاشتیم.» واقعا بنده از اقدام شهرداری بسیار رضایت دارم که به جای دریاچه درخت کاشت و تصمیم گرفت جای آب را با چوب عوض کند. البته، امیدوارم این چهارصد هکتار درخت هم به سرنوشت دریاچه مذکور دچار نشوند تا شهرداری، علی رغم میل باطنی اش، مجبور نشود جای درخت ها ملک، مغازه و یا قبرستان بسازد.

شنیده ام که خانم جلودارزاده درباره آقای کواکبیان فرموده اند: «او گاهی کُشتیِ سیاسی می گیرد.» من وقتی این خبر را شنیدم، واقعا به داشتن چنین سیاستمداران ورزشکاری آن قدر به خودم بالیدم که از حال رفتم و الان دارم به بغل دستی ام می بالم. من واقعا خوشحال شدم که این عزیزان این قدر به ورزش اهمیت می دهند. امیدوارم مسابقات المپیک سیاسی هم به زودی راه بیفتد، زیرا مطمئنم ما قطعا مدال های زیادی در این المپیک کسب خواهیم کرد و به شخصه روی مدال طلای آقای قاضی پور در رشته بوکس سیاسی شرط خواهم بست.

در خبرها خواندم که آقای توکلی گفته اند: «سه ژنرال به احمدی نژاد معرفی کردم.» واقعا دست ایشان درد نکند که از هیچ کمکی دریغ نکردند. منتها انگار یادشان رفته است که آقای احمدی نژاد با ژنرال ها زیاد همراه نبود و در عوض، به سربازها بهای زیادی می داد، نمونه اش هم همین آقای بابک زنجانی که خود را سرباز ایران معرفی کرده بودند. به هر حال، آقای احمدی نژاد از این جور سربازها زیاد دور و برش بود و برای همین دلش نمی خواست به ژنرال ها پر و بال بدهد، یحتمل!

همین دیروز بود که فهمیدم پانزده درصد ایرانی ها سیگار می کشند و سی درصد دیگر هم قلیان. با یان حساب، اگر باقی مواد مخدر را هم آمار بگیریم، خواهیم فهمید که بیست درصد هم درگیر سایر مواد مخدر هستند که تا اینجا می شود شصت و پنج درصد. آن سی و پنج درصد باقیمانده هم که یا درگیر آلودگی هوا هستند یا دود بقیه توی چشمشان می رود. پس، با یک حساب سرانگشتی می فهمیم که همه ایرانی ها دودی هستند! ببخشید من یادم رفت که قرار بود از چی اعلام رضایت کنم!

در خبرها خواندم که یکی از بازیکنان تیم فوتبال کُره گفته است: «از تهران می ترسم، مردمش نامهربان و ناراحت هستند.» خواستم به این کره ای عزیز بگم کجای کاری اخوی. ما خودمون هم از خودمون می ترسیم! تازه رانندگی هامون رو ندیدی!

شنیده ام که آقای محصولی گفته اند: «ورود زودهنگام انتخاباتی را به مصلحت نمی دانیم!» واقعا حرف ایشان متین است. چون ایشان خودشان سابقه این جور چیزها را دارند و اصلا دلیلی ندارد زود زود وارد تبلیغات شوند و فوق فوقش همان روز انتخابات وارد عرصه می شوند!

در خبرها خواندم که آقای محبعلی فرموده اند: «قطب مهم جهان در دولت قبل فراموش شده بود.» خواستم از این حرف اعلام رضایت کنم و البته بگویم که دولت قبل کلا قطب ها را با هم اشتباه گرفته بود. حتی برخی می گویند در دولت قبل، افرادی بودند که ونزوئلا را مرکز عالم می دانستند!

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۵:۷ دیده شده : ۸۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها