freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


عکس روز ناسا میدان دیدی به عرض یک درجه را از صورت فلکی اندرومدا نشان می‌دهد. در بالا سمت راست، کهکشان بزرگ NGC 891 از کنار دیده می‌شود. این کهکشان ۱۰۰ هزار سال نوری قطر دارد و در فاصله‌ی ۳۰ میلیون سال نوری از زمین قرار گرفته است.

دو کهکشان در مقابل هم

NGC 891 تا حدودی شبیه به راه‌شیری است و قرص باریک و صافی دارد. در قرص این کهکشان می‌توان یک رگه‌ بزرگ از غبار تاریک را دید که نور ستاره‌های پشتی را سد می‌کند. در باقی قسمت‌های عکس و به خصوص پایین سمت چپ، در پس ستاره‌های راه‌شیری می‌توان اعضای خوشه‌ کهکشانی Abell 347 را دید. این خوشه‌ کهکشانی تقریبا در فاصله‌ی ۲۴۰ میلیون سال نوری از زمين قرار گرفته است. بسیاری از کهکشان‌های این خوشه هم اندازه‌ NGC 891 ولی تقریبا ۸ برابر دورتر هستند. بنابراین قطر ظاهری کهکشان‌های Abell 347 تقریبا یک‌هشتم NGC 891 است.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۵:۱۸ دیده شده : ۶۱بار نویسنده : admin

برخورد دو کهکشان تصاویر برخورد دو کهکشان ادغام دو کهکشان در مقابل خیانت چه کنیم؟ در مقابل خیانت همسر چه کنیم در مقابل خیانت شوهر چه کنیم در برابر خیانت همسر چه کنیم در برابر خیانت مردان چه کنیم ؟ در برابر خیانت شوهر چه کنیم در مقابل خیانت چکار کنیم در برابر خیانت زن چه کنیم در مقابل به انگلیسی معنی در مقابل به انگلیسی در برابر به انگلیسی در مقابل توهین چه کنیم در برابر توهین دیگران چه کنیم در مقابل توهین دیگران چه کنیم در مقابل توهین شوهر چه کنیم در مقابل توهین همسر چه کنیم در مقابل مشکلات چه کنیم در برابر مشکلات چه کنیم در مقابل تقدیر خداوند در برابر خیانت شوهر چکار کنیم در مقابل تهمت چه کنیم در برابر تهمت دیگران چه کنیم در مقابل خیانت چه باید کرد در برابر خیانت چه باید کرد در مقابل خیانت شوهر چه باید کرد؟ در مقابل خیانت همسر چه باید کرد ؟ در برابر خیانت همسر چه باید کرد در برابر خیانت مردان چه باید کرد در مقابل خیانت شوهر چه کار باید کرد در برابر خیانت زن چه باید کرد در مقابل خیانت مردان چه باید کرد در مقابل خیانت مردان در مقابل خیانت شوهر عکس العمل در مقابل خیانت مردان هم میهن هم میهن تالار گفتگو هم میهن آنلاین هم میهن هواداران استقلال هم میهن محمود غفاری هم میهنی هم میهن روزنامه هم میهنان هم میهن دات کام هم میهن توقیف شد هم اتاقی هم اتاقی برس به دادم هم اتاقی در تهران هم اتاقی به انگلیسی هم اتاقی علی زارعی هم اتاقی خانم در تهران هم اتاقی آهنگ دانلود هم اتاقی تهران هم اتاقی 2 هم اتاقی خانم هم السابقون ونحن اللاحقون هم السابقون ونحن اللاحقون بالانجليزي هم من السابقون ونحن من اللاحقون اية هم السابقون ونحن اللاحقون الله يرحمهم هم السابقون ونحن اللاحقون هم رجع قلبي يحن ياس خضر هم رجع قلبي يحن Mp3 هم رجع قلبي يحن كلمات هم رجع قلبي يحن لؤي نانا هم رجع كلبي يحن ياس خضر هم رجع كلبي يحن Mp3 هم رجع كلبي يحن كلمات هم رجع كلبي يحن ياس هم رجع كلبي يحن ياس خضر Mp3 هم رجع كلبي يحن لؤي نانا هم عريس هم نشمي هم عريس هم نشمي كلمات هم عريس هم نشمي تحميل هم عريس هم نشمي محمد السومري هم عريس هم نشمي Mp3 هم عريس هم نشمي حسام الرسام Mp3 هم عريس هم نشمي حسام هم عريس هم نشمي يوتيوب هم عريس هم نشمي حسام الرسام يوتيوب هم عريس هم نشمي حسام رسام هم خانه هم خانه در تهران هم خانه دختر در تهران همخانه خانم تهران هم خانه در کیش هم خانه در اصفهان هم خانه دانشجویی در تهران هم خانه اصفهان هم خانه در کرج هم خانه در شیراز هم قافیه مختوم به ه هم قافیه هم قافیه مختوم به ر هم قافیه مختوم به ی هم قافیه مختوم به م هم قافیه مختوم به ن هم قافیه مختوم به د هم قافیه مختوم به ل هم قافیه مختوم به ت هم قافیه یاب هم نامهربونه هم نامهربونه هم آفت جونه هم نامهربونه هم آفت جونه دانلود هم نامهربونه فتانه دانلود اهنگ هم نامهربونه فتانه دانلود آهنگ هم نامهربونه فتانه دانلود هم نامهربونه اهنگ هم نامهربونه دانلود هم نامهربونه از فتانه دانلوداهنگ هم نامهربونه از فتانه هم طناب هم طناب من هم طناب تئاتر هم طناب من باش هم طناب خرم آباد هم طناب نمایش هم طناب اصفهان هم طناب تالار شمس نقد نمایش هم طناب وبلاگ همطناب من هم العدو فاحذرهم هم العدو فاحذرهم 4 هم العدو فاحذرهم قاتلهم الله هم العدو فاحذرهم انصار بيت المقدس هم العدو فاحذرهم 2 هم العدو فاحذرهم قاتلهم هم العدو فاحذرهم تفسير هم العدو فاحذرهم 3 هم العدو فاحذرهم 1 هم العدو فاحذرهم 5 هم رجع كلبي يحن دو کهکشان در مقابل هم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها