freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مادر شوهرها و عروس‌ها برای جلوگیری از اختلاف‌ها باید در مورد مشکلاتشان با هم صحبت کنند.

فاطمه عبدی روان‌شناس در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه اختلافات و چالش‌های موجود در روابط عروس و مادرشوهر، اظهار داشت: موثرترین راه برای از بین بردن مشکلات این است که تفکرات سنتی مادرشوهر به تفکرات مدرن امروز تبدیل شود. او باید بداند که دخالت با نظارت فرق می‌کند. عروس ها هم باید سعی کنند از تجربیات مادر شوهر خود در جهت مثبت بهره ببرند نه اینکه هر صحبتی از سوی مادرشوهر را به معنی دخالت تلقی کنند.

وی با تأکید بر اینکه هيچ مادری از اختلاف پسرش با عروسش لذت نمی‌برد. اذعان کرد: زمانی که در مسايل زندگی پسرمان بی‌دليل دخالت و در زمان‌های مختلف او را احضار می‌کنيم تا به قولی توصيه‌های لازم را به او بکنيم خواسته و يا ناخواسته ممکن است زمينه بدخلقی را در عروس‌مان ايجاد و او را نسبت به خود بدبين کنيم. 

این روان‌شناس در ادامه گفت: بهتر است زمانی که جوانان از ما کمک خواستند به آن‌ها کمک کنیم و تجربه‌های خود را در اختیار جوانان بگذاریم.

عبدی در پایان تصریح کرد: انتظاراتی که از عروس يا مادرشوهرتان داريد را برای يکديگر بازگو کنيد اما قبل از آن بهتر است طرف مقابل را از زوايای مختلف بررسی کنید. سپس در مورد مشکل پيش آمده با يکديگر به گفت‌وگو بنشينيد. حتی زمان‌هايی که از يکديگر گله‌مند هستيد می‌توانيد بدون وجود پسر یا همسرتان با لحنی محبت‌آميز و با احترام مسائل را با يکديگر بازگو کنيد. چرا که وقتی رو در رو با هم صحبت می‌کنيد بسياری از سوء تفاهم‌ها از بين می‌رود.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۵:۳۱ دیده شده : ۵۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها