freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس ‌جمهور منتخب آمریکا برای اولین بار پس از پیروزی در انتخابات، وعده‌اش در مورد احداث دیوار در مرز مکزیک و اخراج مهاجران غیرقانونی را تکرار کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، «دونالد ترامپ» رئیس‌ جمهور منتخب آمریکا برای اولین بار پس از پیروزی در انتخابات، در مصاحبه‌ ای در برنامه 60 دقیقه شبکه «سی‌بی‌اس»، دو وعده مهم و جنجال ‌برانگیزش یعنی ساخت دیوار در مرز مکزیک و اخراج مهاجران غیرقانونی را تکرار کرد.

وی گفت: کاری که ما می ‌خواهیم انجام دهیم این است که افرادی را که بزهکار هستند یا سابقه جنایی دارند، عضو گروه‌های بزهکار هستند، قاچاقچی مواد مخدر هستند، که تعدادشان هم زیاد است، شاید دو میلیون یا حتی سه میلیون نفر باشند، را از کشور بیرون بیاندازیم یا زندانی ‌شان کنیم.

ترامپ افزود: ما آن‌ها را از کشور بیرون می‌اندازیم، چون غیرقانونی اینجا هستند.

وی تصریح کرد پس از آنکه مرزها امن شد و اوضاع به حالت عادی بازگشت، دولت او در مورد اینکه باید چه رفتاری با بقیه مهاجران غیرقانونی صورت گیرد، تصمیم ‌گیری می ‌کند.

ترامپ البته پیش از انتخاب وعده داده بود یک «نیروی اخراج» ایجاد کند که وظیفه ‌اش یافتن و بیرون کردن یازده میلیون پناهجوی غیرقانونی است. به نظر می ‌رسد وی فعلا از ایده اخراج دسته ‌جمعی تمام پناهجویان غیرقانونی عقب‌ نشینی کرده است.

رئیس ‌جمهور منتخب آمریکا در بخش دیگری از مصاحبه‌اش در پاسخ به این سوال که آیا واقعا قصد دارد به وعده‌اش مبنی بر ساخت دیوار در مرز مکزیک عمل کند یا نه، گفت: «بله.»
وی خاطرنشان کرد ممکن است بخش‌هایی از این مانع مرزی، به جای دیوار، فنس باشد، اما به هر حال قرار است در مرز از ورود پناهجویان و قاچاقچیان مواد مخدر جلوگیری شود.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۵:۹ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۸
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها