freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1372383/1  زمان: 18:47  1395/08/23  بازدید: 733

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه با اذعان به کاهش فاصله میان تیم‌های سوپرلیگ، به مسیر سخت تکرار قهرمانی در فصل جاری اشاره کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، مصطفی کارخانه پس از پیروزی 3 بر 2 سخت تیمش در هفته ششم سوپرلیگ والیبال مقابل تیم خاتم اردکان گفت: بازی نزدیکی بود. کاهش فاصله میان تیم‌ها به قدری است که هیچ تیمی حاشیه امنیت ندارد.

 

وی اضافه کرد: خیلی‌ها اعتقاد دارند ما شانس اول قهرمانی هستیم و خود من هم بر همین اعتقاد هستم ولی امسال مسیر سختی پیش رو داریم.

 

وی ادامه داد: ما هنوز اول راه هستیم و بعد از باخت به متین ورامین، یک مقدار از لحاظ روانی به بازیکنان‌مان فشار وارد شده بود که تخلیه این انرژی‌های منفی زمان‌بر بود. همچنین خدا را شاکرم که بازیکنان خوب و باتجربه‌ای داریم که کاملا من را به آینده این تیم امیدوار می‌کنند.

 

کارخانه افزود: تیم‌ها برابر بانک سرمایه با یک انگیزه مضاعف بازی می‌کنند که این امر کار ما را مقداری سخت می‌کند ولی ما با اطلاع از این امور به این عرصه پا گذاشتیم و مطمئنا در دیدارهای بعدی بهتر بازی خواهیم کرد.

 

سرمربی تیم بانک سرمایه در مورد حواشی ست سوم بازی نیز گفت: بالاخره داور هم در جریان بازی اشتباه می‌کند و اشتباه داوری جزئی از بازی است و باید بازیکنان و کادر فنی تصمیمات وی را بپذیرند اما در مواردی اشتباه به قدری فاحش است که جریان بازی را عوض می‌کند. من فکر می‌کنم بیشتر این حواشی به دلیل حساسیت زیاد بازی‌هاست.

 

کارخانه به نحوه نظارت ناظران فدراسیون نیز انتقاد کرد و گفت: در هنگام بروز حواشی، ناظران نباید همه چیز را به داور وسط بسپارند. این دو ناظر از لحاظ قانونی این قدرت را دارند که وارد عمل شوند.

 

او در پایان گفت: از نحوه قضاوت داوران رضایت داشتم.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۵:۲۹ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها