freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ژاله فرامرزیان در گفت‌وگو با ایسنا، از آخرین جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان خبر داد.

وی با بیان اینکه روسای ۳ کارگروه از ۴ کارگروه این شورای عالی به همراه نواب رییس انتخاب شدند اظهار کرد: حسین مرعشی و مرتضی مُبلغ به عنوان رییس و نایب رییس کارگروه استان‌ها برگزیده شدند.

فرامرزیان ادامه داد: حسین کمالی و مجید فراهانی نیز به عنوان رییس و نایب رییس کارگروه برنامه‌ریزی و تدوین راهبردها انتخاب شدند و در ادامه رییس کارگروه رایزنی و تعامل مرتضی حاجی و نایب رییس این کارگروه مهرعلیزاده با حداکثر آرا برگزیده شدند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تصریح کرد: قرار بر این است تا آیین‌نامه این کارگروه‌ها در جلسه بعدی طرح و تصویب شود. البته گفتنی است کلیات شرح وظایف تمام این کارگروه‌ها در همین جلسه تصویب شده است.

فرامرزیان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کارگروه چهارم به نام کارگروه تدوین راهبردهای کلان و بلندمدت شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان قرار است به مسائل کلان بپردازد عجله‌ای برای تعیین رییس، اعضای آن و وظایفش وجود ندارد.

وی افزود: از همین‌رو قرار شد تا اعضای شورا پیشنهادات خود را برای این کارگروه تا جلسه آینده آماده کرده و با دیگر اعضای شورا در میان بگذارند.

فرامرزیان همچنین در ارتباط با تعیین سخنگوی شورای عالی سیاست‌گذاری نیز تصریح کرد: همان‌طور که قبلا گفته شد در آیین‌نامه تصویب شده است که وظیفه سخنگویی بر عهده رییس است  و تا زمانی که رییس شخص دیگری را به عنوان سخنگو معرفی نکرده باشد هیات رییسه زیر نظر محمدرضا عارف (رییس شورای عالی) مسئولیت سخنگویی را بر عهده خواهند داشت.

انتهای پیام  

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۵:۷ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۳
  • تعداد حاضران : ۱۰۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها