freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1372412/42  زمان: 22:24  1395/08/23  بازدید: 1,084

هلند موفق شد در خانه لوکزامبورگ از سد این تیم گذر کند و شرایط خود را در مرحله اول گروهی بهبود بخشد.

به گزارش "ورزش سه"، هلند در شرایطی در خانه لوکزامبورگ به مصاف این تیم می رفت که برای جبران نتایج نه چندان خوب قبلی و نزدیک شدن به صدر جدول، به 3 امتیاز این مسابقه نیاز مبرمی داشت.

 

بازی با برتری لوکزامبورگ آغاز شد و این تیم می توانست در همان دقایق ابتدایی و روی همکاری تورپل و داموتا دروازه هلند را باز کند که مدافعان هلند در آخرین لحظه مانع شدند. در ادامه هلند نیز سعی کرد خود را به دروازه حریف نزدیک کند و در دقیقه 11، روبن روی همکاری با رامسلار می توانست روی دروازه تیم میزبان خطرساز باشد که عکس العمل شون، مانع باز شدن دروازه این تیم شد.

 

در ادامه، روند بازی متعادل طی می شد و هر دو تیم حملات نصفه و نیمه ای روی دروازه یکدیگر ترتیب دادند که هیچ کدام منتج به موقعیت خطرناکی نشد. در دقیقه 31 و 35، هلند 2 بار توسط وینالدوم و رامسلار در آستانه باز کردن دروازه لوکزامبورگ قرار گرفت که هر بار با بی دقتی، این موقعیت ها از دست رفت.

 

اما فشارهای هلند در نهایت در دقیقه 36 جواب داد و آرین روبن، وینگر باتجربه این تیم دروازه شون را باز کرد. مدافعان تیم میزان در آفساید گیری ضعیف عمل کردند و آرین روبن موفق شد با نواختن ضربه ای دقیق از درون محوطه جریمه، گل اول بازی را برای لاله های نارنجی به ثمر برساند.

 

 

 

 

بعد از گل، تورپل این موقعیت را داشت که برای لوکزامبورگ گلزنی کند که این امر محقق نشد. اما بالاخره تیم میزبان در نیمه اول موفق شد دروازه هلند را باز کند.

 

داموتا درون محوطه جریمه توسط برنت، مدافع هلند متوقف شد و چانوت موفق شد از روی نقطه پنالتی، دروازه استکلنبرگ را باز کند و دو تیم با نتیجه تساوی به رختکن رفتند.

 

در ابتدای نیمه دوم، بلیند با بیرون کشیدن روبن و اسنایدر و به میدان آوردن ممفیس دیپای و برگس سعی در تغییر نتیجه داشت. هلند این نیمه را هجومی آغاز کرد و می توانست در همان دقیقه 47 و روی همکاری بلیند و کلاوسن به گل برسد که باز هم شون، سنگربان لوکزامبورگ مانع آن شد.

 

هلند موفق شد در دقیقه 58 و توسط ممفیس دیپای که در بین نیمه وارد میدان شد به گل برسد. ارسال دنی بلیند در محوطه جریمه با ضربه سر ممفیس دیپای همراه شد تا این وینگر نیمکت نشین یونایتدها، باز هم هلند را از حریف پیش اندازد. دقایقی بعد، باز هم رامسلار این موقعیت را داشت که برای هلند گلزنی کند که باز هم شون مانع آن شد. در دقیقه 72، دیپای هم نتوانست در زدن گل دوم ود توفیقی پدا کند تا بازی با همان برتری شکننده نارنجی ها دنبال شود.

 

 

 

 

حملات هلند باز هم نتیجه داد و این تیم باز هم توسط ممفیس دیپای و روی یک ضربه آزاد به گل برسد تا نتیجه 1-3 شود. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا هلند با کسب این پیروزی 7 امتیازی شده و  شرایط خود را بهبود بخشد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۰:۱۶ دیده شده : ۴۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۲
  • تعداد حاضران : ۱۴۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها