freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1372358/40  زمان: 17:36  1395/08/23  بازدید: 2,235

هافبک تیم فوتبال ماشین سازی می گوید مصدومیت های بازیکنان این تیم باعث شد تا شرایط این تیم بحرانی شود.

سامان نریمان جهان که سه بازی آخر تیم اش را به دلیل مصدومیت از دست داده بود در گفت و گو با "ورزش سه"، درباره شروع تمرینات اختصاصی خود تصریح کرد:  متاسفانه در شرایط بدی مصدوم شدم و دقیقا مصدومیت من با مصدومیت خیلی از بازیکنان همزمان شد. در آن برهه تیم نیز شرایط خوبی نداشت تا همه چیز دست به دست هم دهند تا تیم وارد شرایط بحرانی شود . جایگاهی که اکنون داریم واقعی نیست و نخواهد بود، تلاش می کنیم شرایط را به روال عادی برگردانیم.

 

وی درباره زمان بازگشت خود به میادین تصریح کرد: چند روزی  در تمرینات شرکت می کنم اما مصدومیتم به کل برطرف نشده و طبق برنامه کادر پزشکی ادامه می دهم . تلاشم این است که خود را به شرایط بازی مقابل ذوب آهن برسانم و بتوانم کمک دست خطیبی باشم . شرایط سخت است و تصمیم نهایی درباره بازی کردن یا نکردنم را کادر فنی خواهد گرفت ولی قطعا با قدرت باز خواهم گشت و همان سامان سابق خواهم بود که همه انتظارش را دارند.

 

مهاجم ماشین سازی درباره دیدار با ذوب آهن اصفهان در جام حذفی عنوان کرد: ما بازیکنان اصلی خود را در هفته های گذشته به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم . معلوم نیست در این دیدار کدام بازیکنان شرایط بازی را پیدا می کنند. بازیکنان جایگزین در دیدار با خونه به خونه نیز نشان دادند که می توانند زیر نظر مربی جوانگرایی مثل رسول خطیبی خوش بدرخشند و از هر غیر ممکنی ، ممکن بسازند. دیدار با ذوب آهن نیز برای ما سخت خواهد بود و اینکه بازی در اصفهان است نیز کار را سخت تر می کند اما ما برای برد به میدان خواهیم رفت .


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۴:۴۵:۳۰ دیده شده : ۳۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۴
  • تعداد حاضران : ۱۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها