freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


 علیرضا منصوریان برای پر کردن جای وریا غفوری که با مصدومیت طولانی مدت روبرو شده است، قصد دارد در بازی های پیش رو از 3 دفاع مرکزی استفاده کند و این سیستمی است که در تمرین امروز استقلال هم تمرین شد.


در تمرین امروز منصوریان شکل بازی صبا در بازی روز جمعه را شبیه سازی کرد. در این تمرین تیم نزدیک به ترکیب اصلی با سیتم 2-5-3 در زمین بازی حاضر شد و تیم روبرو با سیتم 1-3-2-4 بازی کرد تا به نوعی منصوریان سیستم صبا را برای بازیکنان تیمش شبیه سازی کند.


در بازی امروز درون تیمی استقلال مجید حسینی به عنوان دفاع آخر بازی کرد و پادوانی و امین حاج محمدی به عنوان مدافعان متمایل به سمت راست و چپ بازی کردند. البته با بازگشت مگویان و رسیدن رابسون به مرز آمادگی به احتمال فراوان مجید حسینی و حاج محمدی نیمکت نشین خواهند شد. همچنین یعقوب کریمی و بهنام برزای بال های سمت چپ و راست بودند که در صورتی که خسرو حیدری به بازی با صبا برسد، به احتمال فراوان برزای نیمکت نشین خواهد شد.


در این سیستم فرشید باقری تک هافبک دفاعی استقلال بود که احتمالا در بازی با صبا امید ابراهیمی جانشین او می شود. همچنین بختیار رحمانی و فرشید اسماعیلی به عنوان دو هافبک پشت مهاجم بازی می کنند.  در سیستم منصوریان جابر انصاری و کاوه رضایی دو مهاجم استقلال برای بازی با صبا خواهند بود.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۵:۴۰:۱۵ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها