freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت"، با سوت آغاز بازی، دو تیم به ارزیابی یکدیگر پرداختند ، یکی دو موقعیت نصف و نیمه ی گلزنی در نیمه ی اول برای دوتیم به وجود آمد که نتوانستند از موقعیت های خود به درستی استفاده کنند.

با آغاز نیمه دوم عطش بستانو برای گلزنی و برد خانگی چندبرابر شد تا اینکه روی یک کرنر ارسالی در دقیقه ی 57 عارف اسپرهم بلدوزر بستانوی های بندرعباس با ضربه ی سر چکشی گل اول بازی را به ثمر رساند.

در ادامه ،تعویض های رو به جلوی عقیل پورنگ کار را برای یزدی ها سخت و سختر کرد تا بالاخره در دقیقه ی 85 سیاوش پورنگ اسلحه ی پنهانی که همیشه طلایی ظاهر می شود توانست روی یک ضربه ی کاشته دروازه ی انصار بهاباد را فرو بریزد ، سیاوش پورنگ همه را به یاد امیرحسین اصلانیان می اندازد بازیکنی که هر موقع علی پروین او را برای پرسپولیس  به میدان می فرستاد موفق به گلزنی می شد و تعویض طلایی آقای پروین لقب گرفته بود.

در این بازی نمی شود از بازی خوب علی پورتقی ، سبحان رستگاری که در نبود میثم خسروانجم به درستی انجام وظیفه می کرد و اسماعیل عبداللهی به راحتی گذشت.

ستارگان بستانو با این پیروزی 10 امتیازی شد و خود را در جمع مدعیان نگه داشت ،شهرداری بم با 11 امتیاز در صدر جدول این گروه قرار دارد.

ترکیب ستارگان بستانوی بندرعباس:

مجید حسینی،علی پورتقی،سبحان رستگاری،محمود عبداللهی،محمد قاسمی،عارف اسپرهم،اسماعیل عبداللهی،نجم الدین جلالی (سیاوش پورنگ)،علی رهایی (وحید خدمتکاری)، سجاد سالاری ،حسین نعیمی (جواد دهقانی)
سرمربی:عقیل پورنگ
سرپرست:امین عبداللهی

گزارش: سهراب پسند


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۱۰:۴۲ دیده شده : ۴۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۰۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها