freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در جمع کارکنان حفاظت و اطلاعات این سازمان تأکید کرد: کارکنان را از آسیب‌ها حفظ کرده و با دید اصلاح به افرادی که خدای نکرده در فکر و عمل انحرافی دارند، نگاه کنید.
 

حجت‌الاسلام بهرامی از کارکنان حفاظت و اطلاعات خواست که از هیچ موضوع کوچکی به سادگی عبور نکنند و افزود: به مجرد اینکه از آلودگی فرد به خصوص در مسائل اخلاقی مطلع شدید، وارد عمل شده و نگذارید که شخص به ورطه سقوط کشیده شود.
 

وی خودسازی را یک اصل مهم برای کارکنان حفاظت و اطلاعات برشمرد و تصریح کرد: حفاظت از خودمان واجب‌ترین مسئله است تا بتوانیم از دیگران محافظت کنیم.
 

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح افزود: دشمن‌ترین دشمنان ما نفس است، پس در مرحله اول مراقب خودمان باشیم و از خداوند در این‌باره مدد بجوییم.
 

وی در پایان از تلاش‌های شبانه‌روزی و دلسوزانه مدیرکل و کارکنان حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی تشکر کرد.
 

در ابتدای این مراسم، احمد غلامی مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: سازمان قضایی نیروهای مسلح دارای تشکیلاتی سالم و به لحاظ سلامت اداری زبانزد عام و خاص است. همین عامل موجب شده که عده‌ای به دنبال سوءاستفاده از قداست این مجموعه و مخدوش کردن آن برآیند.
 

وی افزود: یکی از دغدغه‌های حفاظت و اطلاعات حفظ همین پاکی و سلامت موجود سازمان قضایی است.
 

از پرونده‌های به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه می‌توان به پرونده دستگیری یک جاعل حرفه‌ای با ۵۴۰۰ کارت شناسایی جعلی سازمان قضایی نیروهای مسلح و مُهرهای نهادهای مختلف و مقادیر متنابهی اسناد و مدارک جعلی به همراه شوکر، گاز اشک‌آور، دستبند و قمه اشاره کرد.
 

همچنین دستگیری راننده معاون یکی از وزرای سابق که با جعل کارت شناسایی و حکم مأموریت عجیب و غریب، خود را از کارکنان سازمان معرفی و با ادعای حل هر مشکلی در محاکم و ادارات، درصدد کلاهبرداری از مردم برآمده، از دیگر پرونده‌های قابل توجه در این نمایشگاه است.
 

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۱۵:۱۴ دیده شده : ۳۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۳
  • تعداد حاضران : ۱۰۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها