freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1372355/40  زمان: 17:25  1395/08/23  بازدید: 27,495

سرمربی استقلال در تمرین روز یکشنبه از آبی پوشان خواست تا ضمن دوری از انجام کارهای اضافه تنها به دنبال ارسال پاس های تک ضرب باشند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال آخرین روزهای آماده سازی خود پیش از شروع دوباره لیگ برتر و جام حذفی را پشت سر می گذارند. منصوریان و استقلال که از تعطیلات لیگ برتر در فرصت های گذشته به بهترین شکل استفاده کردند از روز یکشنبه برای شروع روزهای سخت لیگ استارت زدند.


آبی پوشان که خود را برای دیدار با صبا آماده می کنند، در تمرین روز یکشنبه برای فرار از پِرس بازیکنان صبا تمرینات برنامه ریزی شده و فشرده ای را پشت سر گذاشتند. منصوریان که طراحی و اجرای تمرینات را بر عهده دارد در این جلسه تمرینی به سراغ آیتم هایی رفته بود تا قدرت پاسکاری و سرعت عمل بازیکنان این تیم را افزایش دهد.


سرمربی جوان آبی ها که تیم او آماده یک تغییر چهره و انقلاب بزرگ در تاکتیک و ترکیب اولیه است، تاکید زیادی به پاس کاری تک ضرب بازیکنان استقلال داشت. او در این جلسه تمرینی بارها با دمیدن در سوت خود از بازیکنان خواست تا با در نظر گرفتن شرایط بازی و دوندگی بازیکنان تیم حریف، به پاس کاری تک ضرب بپردازند. منصوریان در این جلسه تمرینی در واکنش به اشتباهات بازیکنان و اضافه کاری آنها با متوقف کردن تمرین از استقلالی ها تنها یک خواسته داشت؛ کار اضافه ممنوع، تق تق تق!


منصوریان که ارائه بازی زیبا را به عنوان هدف استقلال از ابتدای فصل معرفی کرده بود با تمرین بازی تک ضرب و بالا بردن سرعت انتقال توپ میان بازیکنان امیدوار است تا استقلال در شروع دوباره لیگ در کنار کسب نتایج قابل قبول، نمایش های جذابی داشته باشد. اتفاقی که می تواند بیمه ای مطمئن برای منصوریان در روزهای سخت لیگ باشد تا سرمربی استقلال در اولین فصل حضور در رختکن این تیم کارنامه قابل قبولی داشته باشد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۲۵:۳۱ دیده شده : ۳۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۸
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها