freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به تازگی عکس‌هایی از سوی یک منبع هلندی ارائه شده که گفته می‌شود در آن‌ها طرح مفهومی سامسونگ از گوشی هوشمند مجهز به نمایشگر تاشو خود به تصویر کشیده شده است. بنا به ادعای این منبع هلندی عکس‌های ارائه شده مربوط به پتنتی می‌شود که سامسونگ برای گوشی‌ مجهز به نمایشگر تاشو خود به ثبت رسانده است.

خبرها و شایعات مرتبط با برنامه‌ریزی سامسونگ برای طراحی و رونمایی یک گوشی هوشمند مجهز به نمایشگر تاشو از سال 2015 ارائه شد. گفته می‌شد که سامسونگ در سال 2016 از این گوشی هوشمند رونمای می‌کند، اما تا کنون این امر به حقیقت نپیوسته است. طبق شایعات اخیر به دست آمده، احتمالا رونمایی از گوشی هوشمند مجهز به نمایشگر تاشو سامسونگ به سال 2017 موکول شده است! لازم به اشاره است که پروژه مربوط به طراحی این گوشی با نام اختصاصی "Project Valley" شناخته می‌شود.به تازگی عکس‌هایی جالبی از سوی یک منبع هلندی منتشر شده که گفته می‌شود مربوط به طرح مفهومی سامسونگ برای گوشی‌ مجهز به نمایشگر تاشوی آن است. در این تصاویر بخشی از پنل پشتی دستگاه حالتی خاص دارد و گوشی از همین قسمت در وسط پنل پشتی آن قرار دارد تا می‌شود.

گوشی مجهز به نمایشگر تاشو سامسونگ به این شکل است!

در بخش جلویی دستگاه، صفحه نمایش آن قرار دارد و طبق تصویر و اطلاعات ارائه شده، صفحه نمایش دستگاه قابلیت تا شدن را ارائه می‌کند. دکمه فیزیک هوم (Home)، سنسور دوربین اصلی و چراغ فلش LED گوشی در پنل پشتی آن قابل مشاهده هستند. 

گوشی مجهز به نمایشگر تاشو سامسونگ به این شکل است!

گوشی مجهز به نمایشگر تاشو سامسونگ به این شکل است!

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۱۰:۲۴ دیده شده : ۴۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۸۱
  • تعداد حاضران : ۱۹۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها